PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608597}

Mafia: La Cosa Nostra

Mafia: The City of Lost Heaven
8,8 21 149
ocen
8,8 10 1 21149
Mafia: The City of Lost Heaven
powrót do forum gry Mafia: The City of Lost Heaven

pamiętacie alternatywne wersje niektórych misji?
Ja pamiętam misję, w której ściga się gozdka na lotnisko. Czasem skręci na lotnisko a raz pojedzie dalej. Na lotnisku są dwie wersje. Pierwsza to samolot startuje, strzelamy w silniki i samolot się rozbija. Jest też drugie, ale nie pamiętam. Chyba rozbija się o sterowiec.
Trzecie to te, gdy radny jedzie dalej za miasto. Wtedy spychamy go z mostu. Pamiętacie inne?

ocenił(a) grę na 10
weeman86

W misji z zabiciem radnego na statku możesz wybrać moment w którym go likwidujesz. Mianowicie możesz zabić ochroniarzy stojących przy wejściu do jego kajuty, wtedy drzwi się otworzą i radni jest twój. Inny sposób to czekanie do momentu przemówienia. Wtedy możesz wysłuchać co ma do powiedzenia i zabić go w tłumie w trakcie przemowy.
W misji ze zdjęciem polityka z wieży opuszczonego więzienia, gdy na początku wchodząc do kanału nie pozbędziesz się zwracającego ci uwagę pracownika, ten zawiadomi policję i przy opuszczaniu więzienia pod koniec misji możesz być pewien, że zaczepią cię gliny. Jeśli będziesz miał przy sobie broń, będą chcieli cię aresztować(czy tam zabić już nie pamiętam dokładnie), jeśli wcześniej ją wyrzucisz tylko cię przeszukają i puszczą. Oczywiście jeśli na początku załatwisz tego gościa, nic się nie wydarzy.
Tyle pamiętam,

ocenił(a) grę na 10
weeman86

P.S. Raczej nie ma wariantu z rozbiciem się o sterowiec, przynajmniej ja nic o takim nie wiem. W tej misji możliwości są dwa: lotnisko albo most

weeman86

To nie jest radny! To don Morello, czyli szef konkurencyjnej mafii. Nie ma wersji z rozbiciem się o sterowiec. Albo zostaje zepchnięty z przerwy w moście albo strzelamy w silnik samolotu, po czym się rozbija :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones