PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608597}

Mafia: La Cosa Nostra

Mafia: The City of Lost Heaven
8,8 21 149
ocen
8,8 10 1 21149
Mafia: The City of Lost Heaven
powrót do forum gry Mafia: The City of Lost Heaven

mafia 1 vs mafia 2

ocenił(a) grę na 9

Tak jak w temacie jak oceniacie nowa odslone gry- czy jest gorsza ? A moze wrecz odwrotnie bardzo sie udala? Moim zdaniem przebila 1 oczywiscie grafika i klimat tez ma dobry pasuje na lata 70 ale w 1 jednak muzyka byla owiele lepsza i fabula zdecydowanie misjw byly ciekawsze np. Bon appettit i smietanka na kawie :D

ocenił(a) grę na 10
yacoobo

ale to nie są lata 70 tylko 40 i 50

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Jakie 40 ja mowie mafii 2 tam sa lata 70

ocenił(a) grę na 10
yacoobo

ja też mówie o mafii 2 i gdybyś nie zauwazył pierwsza misja była w 1943 na sycyli od roźd 2 d0 6 były w roku 45 a do końca gry w 1951r.

ocenił(a) grę na 10
yacoobo

Rzeczywiście widać, że bardziej przepadasz za oryginalną Mafią, aniżeli drugą częścią :) Musiałeś mało w nią grać, lub nie do końca zrozumiałeś wątek fabularny. Wydarzenia pierwszej Mafii mają miejsce w latach 1930-1938 plus outro, które przenosi nas do roku 1951. W drugiej części zaś rozgrywają się w późnych latach 40. i wczesnych latach 50. XX wieku.

Ja zdecydowanie bardziej przepadam (a wręcz wielbię) pierwszą część. O wiele bardziej przemawiają do mnie niemal wszystkie aspekty gry. Nawet grafika, którą nadal uważam za bardzo ładną, nie wspominając już o fabule głównej czy gameplay'u.
Dwójkę i tak uważam za bardzo dobrą produkcję, jednak nie takiej kontynuacji Mafii oczekiwałem.

użytkownik usunięty
TMonsterPL

Jedynka zdecydowanie lepsza. Fabuła, klimat i muzyka na najwyższym poziomie, raczej już nic tego nie przebije.

Chcę wstąpić do mafii. Jak się dostać?

ocenił(a) grę na 10
marcin261287

Rozbiegnij się i w ścianę jebni

TMonsterPL

Gdyby zapomnieć, że II, to kontynuacja takiego arcydzieła jak "City of Lost Heaven", ta gra jest bardzo dobra. W porównaniu z jedynką wypada blado, ale głównie ze względu na świetność tej części. Tak mi się wydaje :)

ocenił(a) grę na 10
yacoobo

kto ma czelność porównywać arcydzieło z atrapą Mafii???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones