PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612283}
7,2 1 322
oceny
7,2 10 1 1322
Magicka
powrót do forum gry Magicka

To nie jest RPG!!!

ocenił(a) grę na 6

Ta gra nawet nie stała obok RPG, jest co najwyżej parodią tego gatunku (w pozytywnym tego
słowa znaczeniu) a najbardziej pasuje tu określenie Hack'n Slash. Dlaczego to nie RPG? Nie ma
tu żadnych misji pobocznych, rozwijania postaci a najgorsze jest to że fabuła cały czas nas pcha
do przodu niczym w grach akcji. Mnie ta gra podobała się średnio, poza tym można ją przejść z
palcem w d... w jeden wieczór.

ocenił(a) grę na 8
pionas666

Racja, ta gra tak naprawdę nie ma żadnej cechy gier RPG.

ocenił(a) grę na 9
pionas666

Jest jedna misja poboczna na poczatku gry :D Zrobiłem ją i dostalem osiągniecie ''Kręci cię erpegowanie'' :D

ocenił(a) grę na 6
KulturalneOcenianie

No wiesz ale jedna misja poboczna RPGiem nie czyni. Magicka to raczej gra akcji czy coś (nawet HnS to nie jest). Jak już to parodia tego rodzaju gier.

ocenił(a) grę na 9
pionas666

Wiem, po prostu mój poprzedni wpis był sarkastyczny, tak samo jak nazwa wspomnianego przeze mnie osiągnięcia, lecz mimo tego że gra ma jest trudną by klasyfikować ją jednym z gatunków, ale najbliżej mu do HnS a nawet można go nazwać HnS.

ocenił(a) grę na 7
pionas666

Ale parodia moim zdaniem bardzo udana. :D

pionas666

Hueh, nawet Wolfenstein z 2009 mimo bycia FPSem miał questy poboczne.

ocenił(a) grę na 7
pionas666

Jeden wieczór ? Gratuluję umiejętności. Dla mnie schody zaczęły się od pierwszej walki z Grimnirem, każdy następny boss był dla mnie próbą silnej woli, udało mi się na szczęście przejść grę nie niszcząc klawiatury i myszki lecz zajęło mi to 14 godzin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones