PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811179}
5,9 1 257
ocen
5,9 10 1 1257
Man of Medan
powrót do forum gry Man of Medan

Wreszcie twórcy wzieli się za to co najlepiej im wychodzi, czyli interaktywne horrory. Until Dawn było absolutną perełką. Niestety kolejne dzieła, pomimo że ciekawe, delikatnie mówiąc zawiodły (VR i Playlink).

Liczę na równie fantastyczną grę co Until Dawn !

Mam nadzieję że scenariusz będzie równie dobry i zaskakujący a także posiadający ciekawe rozgałęzienia.

transformers567_fw

No i się nie rozczarowałem - gra jest fantastyczna ! :)

transformers567_fw

Ile osób udało Ci się uratować?

ocenił(a) grę na 6
transformers567_fw

Mechanika i historia ok ale rozwiązania można było się domyślać mniej więcej od 1/4 gry. Ciężko było aby kogoś z bohaterów nie uratować.

dompedro

Grę przeszedłem dwukrotnie i póki co ani razu nie udało mi się uratować wszystkich. I mówi to gracz, który jest wielkim fanem interaktywnych filmów jak i gier video ogółem. :)

Za pierwszym razem tylko mężczyźni przetrwali (sorry girls) a za drugim zginęła Fliss oraz Conrad.

ocenił(a) grę na 6
transformers567_fw

Odpadles na qte czy jakaś decyzja fabularna?

dompedro

Tak pół na pół. Jeszcze chyba nigdy przed tą grą nie zdarzyło mi się żeby zginąć przez QTE przed tą grą :D

ocenił(a) grę na 5
transformers567_fw

U mnie nikt nie zginął...historia zbytnio porywajaca tu nie jest,to takie odwrócenie schematu z until dawn - gdzie czlowiek mysli - uuu bedzie piła,a wychodzi zejście.
Tu człowiek myśli uu statek widmo a wychodzi jakis twilight zone czy co.

ocenił(a) grę na 10
transformers567_fw

Uratowanie kogokolwiek za pierwszym razem to moim zdaniem czysty przypadek. U mnie wszyscy zginęli...
Za drugim razem uratuję wszystkich bo już się domyślam co gdzie trzeba zrobić :)

Abraxus

Niekoniecznie :) Bo gra o tyle zaskakuje że za każdym razem można nie tylko odmienić los postaci, ale i również bieg wydarzeń. W praktyce oznacza to że dzięki temu że kogoś uratowano, to doprowadzi do kompletnie nowej ścieżki fabularnej z nowymi sytuacjami na wagę życia i śmierci. Czyli uratowanie wszystkich nawet po pierwszym przejściu nie jest wcale takie proste :D

ocenił(a) grę na 8
transformers567_fw

Ja w końcu przeszłam i zastanawiam się skąd tak niska ocena (chociaż powinnam wiedzieć, przecież to Filmweb). Ja na qte padłam, gram na ps i na niektóre akcje nie mogłam zareagować w czas. Zginął mi Connie, w ostatnim momencie nie zdążyłam kliknąć odpowiednio. Wkurzyłam się strasznie i przestałam mieć ochotę grać, bo wszystkie inne z tego etapu qte wykonałam. A na końcu Fliss, głupia byłam, że się nabrałam ale zapomniałam o niej przy końcowej akcji no i zniszczyłam urządzenie, więc więcej nie trzeba dodawać. Grałam sama, następnym razem zaproszę do gry znajomych bo myślę, że warto. Jasne, przewidywalme jest główny motyw "widmo", ale strachu i krzyku gra dostarczyła 8/10 a w weekend odpalam little hope!

Jezula

"chociaż powinnam wiedzieć, przecież to Filmweb" - akurat gry z reguły mają tu raczej dość wysokie oceny.
Tutaj akurat ocena jest adekwatna do jakości gry. Oczywiście moim zdaniem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones