PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611246}
7,3 477
ocen
7,3 10 1 477
Marvel: Ultimate Alliance
powrót do forum gry Marvel: Ultimate Alliance

Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat tej gry? Czy trudna czy fajna??

ocenił(a) grę na 9
Ellen Page

Niezbyt trudna, ale gra się świetnie, szczególnie jeśli jesteś fanem uniwersum Marvela. Jest tutaj mnóstwo smaczków i postaci, polecam ściągniecie patchy udostępniających w grze Moon Knighta i resztę postaci nieobecnych w wersji PC.

Fabularnie jest prosta i mapy są zbyt małe, ale rozrywka jest przednia. Filmiki również na wysokim poziomie, ale i tak największy plus to obecność wielu herosów i złoczyńców.

ocenił(a) grę na 10
Mister M.

to super, fanem komiksów jasne, że jestem, jeszcze jedno, gra wyszła w polskiej wersji językowej????? i jeśli nie wyszła to da się ją przejść bez całkowitej znajomości języka???/

ocenił(a) grę na 10
Mister M.

czy podobna do gry x-men legends 2???? bo też prosta jest i z komiksów

ocenił(a) grę na 9
Ellen Page

O polskiej wersji językowej nie słyszałem, ale gierka jest łudząco podobna do wspomnianej X-men legends 2 (tylko wg mnie dużo lepsza, ładniejsza i wzbogacona w stosunku do X-menów). Jak dla mnie rewelacja, grało się bardzo przyjemnie. Tylko fabuła jakoś mnie średnio przekonała. Pewnie dlatego, że bardziej się utożsamiam z "ulicznymi" herosami (Spider-man, Daredevil) a tu nagle przychodzi mi walczyć z demonami, złymi bóstwami i niszczycielami światów z kosmosu. Taki Spidey ze swoimi web-shooterami wygląda w tym wszystkim z lekka nieadekwatnie xD [ale, choć nie ma żadnego prawa, i tak daje rade ;-)]

ocenił(a) grę na 9
Lyonson

W komiksach Spidey pokonał nawet Firelorda, heralda Galactusa, więc i tutaj daje sobie radę. Największym minusem jest brak możliwości wspinania się po ścianach. Zresztą w grze motywy Galactusa i Lokiego wyszły całkiem nieźle, natomiast wątek Dr. Dooma wg mnie prezentuje się zbyt słabo.

ocenił(a) grę na 10
Mister M.

w GRZE X-MEN LEGENDS 2 był długi pojedynek z apocalypsem, a ty nie był taki widowiskowy. Najbardziej mi się podobało, gdy walczyłam silverem surfer(srebrnym serferem) uznałam to za bardzo odprężające.

ocenił(a) grę na 9
Ellen Page

Fabuła nie jest jakaś najbardziej interesująca więc myślę ,ze bez angielskiego dasz rade. Fajna sprawa to ,ze kazdy ma swoje 9 umiejętności. Jeżeli grałeś w grę Spiderman Friend or Foe to to jest dokladnie identyczne z tym ,ze zamiast 2 postaci ,masz 4 ,z ktorymi truchtasz.

ocenił(a) grę na 8
Mister M.

A skąd ściągałeś te patche bo jedyna jakie ja znalazłem to takie które podmieniają postacie ?

ocenił(a) grę na 9
rafus20l

Podaj maila na priva to Ci wyślę. Niestety nie pamiętam strony, zbyt dawno znalazłem.

ocenił(a) grę na 10
Ellen Page

zajebistta praktycznie od poczatku wszystkie postacie ze swiata marvela ale hulka nie ma .daredevila,czarna pantere odblokowujesz pozniej ghost ridera i bladea tez.

jak juz zaczynasz grac to nie wybierasz sobie skladu masz wybranych wolverine,thor,spiderman i iron man

dawid10809

A ja mam pytanko: Jak się odblokowuje postacie? Trzeba znaleźć jakieś odblokowujące itemy na planszy? Bo przeszedłem już parę misji i żadnego bohatera nie odblokowałem :(

ocenił(a) grę na 10
Bowen

czarna pantere odblokowujesz zbierajac figurki daredevila tak samo, blade jest na jednej z misji w jakims wesolym miasteczku , ghost rider misja w piekle

dawid10809

Dziękuję bardzo :D Mam akurat misję z figurkami, mam jedną, a już kończę :/

ocenił(a) grę na 10
Bowen

blade to jest tak : w miasteczku jest taki dzwig gdzie dla jaj wyciaga sie zabawki i tam wyskakuja klawisze jakie wciskac i blade sie pojawai

ocenił(a) grę na 10
dawid10809

Mie mam jednej postaci. Daredevila mam, czarńą pantere tez tak samo blada i gost ridera. Więc kogo mi brak? Nicka Fury też mam

ocenił(a) grę na 10
Ellen Page

moze silver surfer

ocenił(a) grę na 10
dawid10809

tak to ten! Jak go zdobyć??
Dzienx

ocenił(a) grę na 10
Ellen Page

szczerze mowiac ja nigdy go nie odblokowalem ale to sie chyba tak robi : dol,lewo,lewo,,gora,prawo,dol,lewo,start ale oprocz tego moze byc collossus jesli jest w srodku to collossus a od lewej to surfer

dawid10809

A ja mam jeszcze jedno pytanko: Jak włączyć tryb wieloosobowy? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.

ocenił(a) grę na 10
Bowen

na to ci chyba nie odpowiem

dawid10809

Głupie pytanie, czy po prostu nie wiesz?

ocenił(a) grę na 10
Bowen

tego akurat nie wiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones