PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744231}
6,5 3 362
oceny
6,5 10 1 3362
Mass Effect: Andromeda
powrót do forum gry Mass Effect: Andromeda

Jak postrzegacie ten krótki teaser, który został wypuszczony na E3 - zrobił pozytywne, negatywne wrażenie?

MrZajac

Ogólnie prezentował się pięknie, ale jak dla mnie trochę za mało pokazali :( plus nadal mam dziurę w sercu po ME3

MrZajac

Mega pozytywnie! Szkoda, że zostało jeszcze tyle czasu do premiery.

Cleaa

Bardzo mi się podobał trailer, choć mało pokazali. Może bliżej premiery pokażą coś więcej. Pocieszam się jedynie, że czas szybko leci ;)

sandra_endoor

Czytałam gdzieś info, że jeden z producentów wspominał o ujawnieniu kolejnych szczegółów w okolicy Bożego Narodzenia. :)

Cleaa

Wiadomo kiedy będzie się dziać akcja? Po Shepardzie czy w równoległym czasie ? :D

ELIKA_

Po Shepardzie. Są nawet spekulacje, iż będzie to tak odległy okres, że wojna ze Żniwiarzami dawno będzie historią.

Cleaa

wow trochę trudno to sobie wyobrazić po ostatniej decyzji w Mass Effect :P

ELIKA_

Twórcy całkiem chytrze to zorganizowali przenosząc się w czasie i miejscu do nowej galaktyki. Większość graczy jest całkowicie zawiedziona zakończeniem, a i tak ciężko by kontynuować historię Shepparda, żeby wszystkim dogodzić (no bo dlaczego Jhon/Jane mają mieć kontynuacje skoro tylko czerwone zakończenie by im na to pozwoliło :D) Poza tym, ile można o żniwiarzach! Jestem pozytywnie nastawiony do Andromedy i jedynie czego oczekuję z obecnej trylogii to przynajmniej małego Sheppardowskiego smaczku, wzmianki podczas nowej przygody ;)

ocenił(a) grę na 4
MrZajac

Dobrze mówi, polać mu :D

MrZajac

Masz racje :) też oczekuje miłej wzmianki o mojej FemShep :D :D

ocenił(a) grę na 7
MrZajac

Ogólnie wygląda całkiem spoko, ale mało pokazali. Mam nadzieję, że podróżowanie po mapie galaktyki byłoby podobne do tego z poprzednich ME, a te obrazy przedstawiające planety to po prostu tak jak w ME1 kiedy zbliżyło się do jakiejś planety do lądowania - pokazują jak planeta wygląda. Ale obawiam się trochę, że cieżko będzie im zrobić ME:A tak, żeby nie była małym plagiatem pierwszej trylogii. Ale grafika wygląda pięknie, a zanim wydadzą nowe ME to grafika pewnie jeszcze bardziej się rozwinie. Może będzie można zwiedzać światy jak w ME1 ale wszystkie będą różne?

MrZajac

Pod względem graficznym wygląda bardzo dobrze, ale bądźmy szczerzy, w grze to będzie wyglądało kompletnie inaczej. Trailer pokazuje nam bardzo mało a szkoda, bo nie mogę się doczekać kolejnych informacji o fabule.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones