PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606064}
8,8 19 181
ocen
8,8 10 1 19181
Mass Effect 2
powrót do forum gry Mass Effect 2

A taki problem, że go brak na Illium a podobno ma zawsze być. Czy to przez to że w
pierwszej części go zawsze spławiałem jak coś ode mnie chciał?

CloneTrooper

jest w barze ?

movies_2

Nie ma go, ani tej asari przed barem wieczność. Przechodzę grę drugi raz, za pierwszym był obecny, irytujące bo bez niego nie ma zadania dzięki któremu potem można dostać zniżkę w sklepie z bronią na Nos Astra

CloneTrooper

wczytałeś Sava z 1 ?

movies_2

Tak, a w jedynce to z nim gadałem tak że kursor lądował zawsze w dolnej części ekranu XD

CloneTrooper

rozpocząłeś/Ukończyłeś misie - Fan ?

movies_2

Ukończona z dopiskiem "W dobitnych słowach powiedziałeś Conradowi, że chcesz, żeby zostawił cię w spokoju. Można przypuszczać, że nie będzie ci się już naprzykrzał"

CloneTrooper

No to nie wiem

ocenił(a) grę na 9
CloneTrooper

No to się dziwisz. Obraziłeś go i nie chciał już ciebie udawać :D

ocenił(a) grę na 9
CloneTrooper

Też go nie spotkałam. Pewno dlatego, że w pierwszym sejfie gadałam z nim 2-3 razy, aż pomyślałam "Okeeej, facet jest creeeepyyyy... I should go." i więcej do niego nie poszłam. Za drugim przejściem gry omijałam go szerokim łukiem.

Kazik_chan

Tym lepiej dla niego, bo jak się w dwójce go spotka i wybierze opcje rozmowy renegata (można go też chyba postrzelić w kolano, nie pamiętam), to potem w wiadomościach na Illium mówią, że Conrad miał wypadek i zginął

ocenił(a) grę na 10
CloneTrooper

A wcale, że nie!!!!!!!!!!! Można Tak pokierować rozmową, że on założy Fundację pomagającą komuś tam [A strzelam do niego za każdym razem jak go spotkam]. Przeszedłem grę chyba, ze 30 razy a więc można mnie uznać za eksperta w tej grze, i w Mass Effect 1 też sporo grałem.

solwbok

nie wiem co z tą fundacją { SPOILER ] bo w 3 części przyłączył się do Cerberusa

ocenił(a) grę na 7
movies_2

Bzdura.

amig186

Lecz potem się przyznał uratował parę osób , zostaje postrzelony i albo zginie albo przeżyje [ Zależy czy pomogliśmy siostrze Ritty [ jakoś tak ] ]

ocenił(a) grę na 9
movies_2

Dziwne, bo zaraz po tym jak odwiedziłem Illium kolejny raz, usłyszałem w "radiu", że Conrad Verner odniósł śmiertelne rany.

" W przypadku opcji renegata, Shepard postrzeli Conrada w stopę, Verner będzie wściekły i powie, że Shepard nie jest już jego idolem, w dodatku niedługo później w Wiadomościach Galaktycznych będzie informacja, że podczas pościgu za przestępcami spadł z dachu autobusu, rypnął głową o kilka aut, a następnie wpadł do turbiny przetwarzającej biomasę..."

Jeśli wybierzemy opcję idealisty, spotkamy się z nim w ME3.

CloneTrooper

Ja w pierwszej części odpowiadałem zawsze na jego pytania czy tam prośby.
Potem pojawia się w 2 części w barze i można zrobić z nim mini-quest.
W trójce się pojawia ponownie. Pomaga cerberusowi, ale nie był świadomy tego, że są "źli". Po zrobieniu miniquesta z nim może on zginąć bądź nie i żyć szczęśliwie z którąś kobietą uratowaną w jedynce.
Prawdopodobnie przez to, że go spławiałeś nie miałeś tej misji.

ocenił(a) grę na 10
CloneTrooper

Jest to taki bug. Mnie np mówi, że chciałam go zastrzelić w pierwszej części chociaż nic takiego nie było. :P
Za to w trójce, przeprasza za to i mówi że coś mu się pomieszało, czy coś takiego.
Ogólnie postać komiczna, chociaż czasem ma się ochotę na prawdę go odstrzelić. xD

ocenił(a) grę na 8
CloneTrooper

Wątek Conrada w jedynce jest strasznie zbugowany. W założeniu twórców miało być tak, że traktowanie kolesia po renegacku prowadzi do jego zgonu - w wiadomościach na Cytadeli podają, że sprowokował bójkę w barze i poniósł śmierć. W praktyce dzieje się często - u mnie za każdym razem - że Verner mimo wszystko żyje i pojawia się w kolejnej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones