PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606064}
8,8 19 181
ocen
8,8 10 1 19181
Mass Effect 2
powrót do forum gry Mass Effect 2

Żal.....

ocenił(a) grę na 8

No i kolejna gra której polska lokalizacja ominęła PS3. Naprawdę szkoda.

użytkownik usunięty
robert163

Na twoim miejscu bym się cieszył. Polska lokalizacja ME2 woła o pomstę do nieba. W oryginale mamy gwiazdorską obsadę, która sprawdza się znakomicie.

ocenił(a) grę na 9

Szczerze mówiąc dubbing pierwszej części był lepszy. Ale tutaj można się również trochę pośmiać (zwłaszcza z Łukasza Nowickiego, którego głos jest tak patetyczny, że aż śmieszny)

użytkownik usunięty
Gladiatorek

Szczególnie jeżeli wybiera się kwestie przypisane do "prawości". Nie da się tego słuchać.

ocenił(a) grę na 10

Ile bym dał, aby wersja pc miała oryginalny dubbing.

ocenił(a) grę na 10
zynmu

Same plusy ME2 jest lepiej zoptymalizowany i bardziej dopracowany od pierwszej części i na na pewno jest to jeden z najlepszych tytułów ubiegłego roku.

ocenił(a) grę na 10
yoyo689

Zgadzam się, uwielbiam mass effect, najlepsza gra sci-fi w jaką grałem, w ogóle cały świat wykreowany przez twórców jest genialny, włożyli ogrom pracy w to ale było warto.

użytkownik usunięty
zynmu

Gra zawiera wersję oryginalną. Musisz tylko pozamieniać parę plików i masz grę w oryginale.

użytkownik usunięty

Co do samej gry natomiast, to dopiero ze wszystkimi DLC, a szczególnie z kapitalnym The Lair Of The Shadow Broker, i oryginalnym dubbingiem gra zrobiła na mnie takie wrażenie, jakie powinna zrobić od razu. Aczkolwiek to kwestia rozbieżności, między moimi oczekiwaniami, a tym co dostałem w swoje ręce, taki dysonans. Po świetnej części pierwszej spodziewałem się bowiem, że kontynuacja będzie tak samo filmowa i dynamiczna, bo to był jeden z największych plusów poprzedniczki. Tymczasem "dwójka" skupia się na osobnych misjach dotyczących towarzyszy i w większości przypadków wszystkie te misje mają ze sobą mało wspólnego, budują one bardziej świat, uniwersum, niż fabułę gry, a i interakcja między towarzyszami jest bardzo umowna. Miałem nadzieję na chociażby taki jej poziom, jak w Dragon Age. Nie zmienia to oczywiście faktu, że gra pozostaje pozycją bardzo dobrą i jedną z moich ulubionych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones