PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606064}
8,8 19 181
ocen
8,8 10 1 19181
Mass Effect 2
powrót do forum gry Mass Effect 2

Nie wiem jak Pan Shepard, ale Pani Shepard ma straszny dubbing. Nijak mi nie pasuje do mojej Pani Shepard z pierwszej części. :<

użytkownik usunięty
Jimmy_Eat_World

Dubbing męskiej wersji Sheparda jest w ME2 lepszy niż w ME1, ale co do kobiecego głosu w 100% się zgadzam! Po prostu nie mogłam słuchać mojej pani komandor, zwłaszcza po tym jak wróciłam do ME2 po fantastycznym, oryginalnym dubbingu z ME3... Szkoda, że 2 nie można zainstalować w oryginalnej wersji językowej tak jak 1..

ocenił(a) grę na 9

Zainstalować się nie da, ale po małej zmianie w jednym pliku i podmianie kilku innych można grać z angielskim dubbingiem i polskimi napisami. Nie jest to trudne - cała procedura jest opisana na wielu stronach.

ocenił(a) grę na 9
Jimmy_Eat_World

Słucham O.O

ja się nie oburzam, po prostu się dziwię.

Jak na mój gust to właśnie Pan Shepard (aka jescze dziś w jedynce) ma okropny dubbing. Pani jest od niego o niebo lepsza. Polski dubbing tutaj zawiódł mnie w 99%. A już na pewno nie wybaczę co oni zrobili z głosem EDI :<<

Jimmy_Eat_World

Przechodzenie Mass Effecta z polskim dubbingiem samo w sobie pozbawia tej gry dużej części jej uroku. To, co w polskiej wersji jakiś bezmózg zrobił np. z Wrexem najzwyczajniej w świecie woła o pomstę do nieba. Oryginał jest świetny, dlatego z oryginalną, angielską wersją + napisami gra się znacznie przyjemniej.

ocenił(a) grę na 8
Jimmy_Eat_World

Oryginał zdecydowanie bije na głowę dubbing. Shepard-renegatka z głosem Jennifer Hale - cudo ;).

Gadzikk

Oj zgadzam się z Tobą :D!!!

ocenił(a) grę na 6
Jimmy_Eat_World

W pierwszej części pani Shepard (Różdżka) była naprawdę okay. Nie jest to poziom świetnej Jennifer Hale, ale okay. W drugiej - masakra. Żałuję, że mam xboksa, bo na pc podobno da się jakoś włączyć wersję kinową :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones