PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606064}
8,8 19 182
oceny
8,8 10 1 19182
Mass Effect 2
powrót do forum gry Mass Effect 2

Scena ucieczki z bazy Zbieraczy to jedna z najbardziej epickich scen jakie widziałem w grach. Ta dramaturgia i świetnie dobrana muzyka - normalnie ciarki na plecach! W ogóle całe zakończenie miażdzy, aż się chce czekać na trzecią część!

http://www.youtube.com/watch?v=Xjia0WlvwUc No niech ktoś powie, że nie mam racji :)

ocenił(a) grę na 10
damian_k-91

Finał gry bardzo filmowy. Gdy przechodziłem go pierwszy raz nie mogłem wyjść z podziwu, że tak świetnie wyreżyserowano tzw. final battle. Do tego świetna muzyka :)

ocenił(a) grę na 10
damian_k-91

To jest pikuś zobaczysz co się będzie działo w trójce.
Powiadam wam ludzie trójka to najlepsza gra tego typu w historii !!!

damian_k-91

Łeee, Wiedźmin 2 jest dla mnie bardziej epicki :P Ale co ME2 - usprawniono mechanizmy rozgrywki, ale całkowicie zwalono fabułę - Drużyna Pierścienia w kosmosie FTW

ocenił(a) grę na 10
trifonow

Dyskutowałbym o epickości Wiedźmina 2... największy zawód tego roku(przynajmniej dla mnie). Ale z tą Drużyną pierścienia to chyba lekka przesada, jakoś nie widzę analogii.

ocenił(a) grę na 10
trifonow

Mass Effect 2 ma coś czego Wiedźmin 2 niestety nie miał (czego cholernie żałuję, bo jestem fanem każdego Wieśka).
Świetne zakończenie, epicką ostatnią misję.
Jak ktoś chce może porównywać przerywnik z biedronką i żniwiarzami :P

ocenił(a) grę na 9
damian_k-91

Niesamowita muzyka i te słowa "Znajdziemy inną drogę, .... oddaje kontrolę"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones