PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606064}
8,8 19 181
ocen
8,8 10 1 19181
Mass Effect 2
powrót do forum gry Mass Effect 2

Mam mały problem z panną Chambers flirtuje z nią, byłem z nią na randce u siebie w kajucie i nawet zgodziłem się żeby karmiła mi rybki.
A i tak ginie na statku Zbieraczy (a podobno jest sposób żeby niezgineła)
JAK TO ZROBIĆ I JAK PRZEJŚĆ ME2 ŻEBY KELLY NIEZGINEŁA

Singkhan

SPOILER!!!

Gdy Zbieracze uprowadzą twoją załogę musisz NATYCHMIAST wybrać się za przekaźnik Omega 4. W innym wypadku wszyscy zginą. Ponadto niech wszyscy towarzysze mają lojalki, a Normandia wszystkie ulepszenia. :)

ocenił(a) grę na 9
Luelle

SPOILER!!! Witam. Nie jest konieczna lojalność wszystkich, a jedynie kluczowych postaci!
Aby zachować przy życiu naszych towarzyszy należy ulepszyć Normandię o pancerz, tarcze i działo. Reszta jest zbędna. Przy braku pancerza zginie Jack, a nie instalując tarcz lub działa uśmiercimy Legiona, Tali, Thana, Garusa oraz Grunta.
Do wentylacji wysyłamy koniecznie Tali lub Legiona, a dowódcą drugiej grupy robimy Mirandę, Jacoba lub Garrusa. Wybrane postacie muszą być lojalne. W przeciwnym wypadku ginie osoba wysłana do tunelu wentylacyjnego.
Następnie jako speca od biotyki wybieramy Jacka, Samare, ewentualnie Morinth (konieczna lojalność). Jako dowódcę drugiej grupy mianujemy znowu Mirandę, Jacoba lub Garrusa (konieczna lojalność). Także do odeskortowania porwanych wysyłamy kogokolwiek lojalnego. Jeśli po ataku Zbieraczy zrobimy 1 - 3 zadań zginie połowa porwanych, jeśli więcej niż 3 przeżyje tylko nasza lekarka.
Do finałowej potyczki (okropnie głupi boss moim zdaniem) wybieramy znowu lojalne osoby. Tym sposobem uratujemy wszystkich. Mi nie udało się odzyskać zaufania Mirandy po kłótni z Jackiem, a nikt mi nie zginął. Shepard umrze jeśli przeżyje tylko jedna osoba z towarzyszy lub wszyscy zginą.
Wybacz rozwlekłą wypowiedz. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones