PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606064}
8,8 19 181
ocen
8,8 10 1 19181
Mass Effect 2
powrót do forum gry Mass Effect 2

Letorzy

ocenił(a) grę na 10

Moim zdaniem gra jest świetna, ale najsmutniejsze jest to, że mimo wielkich starań wersja PL brzmi co najwyżej średnio, w porównaniu z oryginałem.

ocenił(a) grę na 9
rittering

Grac w ME w innych wersjach niz org glosy, zwlaszcza w dwojke, to herezja!

A tak na powaznie to polski dubbing brzmi nienaturalnie i dretwo. Nie po to tworcy gry zatrudniaja Martina Sheena zeby zastepowal go ,z calym szacunkiem MIrosław "Grucha" ;P.

ocenił(a) grę na 10
marych_brd

Masz całkowitą rację z Gruchą to już przegięcie :) Najbardziej bolało mnie to, że w 1 można było wybrać sobie wersje językową, w 2 nie pozostawiono już takiego wyboru. A po zainstalowaniu wszystkich dodatków nie chciało mi się bawić w plikach i kombinować z angielskim, zwłaszcza, że z odpaleniem Shadow Brookera trzeba było się bawić

Snajpero1984

Akurat obsadzenie Mirosława Zbrojewicza jako Człowieka Iluzję to strzał w dziesiątkę. Przeszedłem grę kilka razy, zarówno po polsku, jak i po angielsku, i, będąc w pełni świadom tego, co piszę, stwierdzam, że Zbrojewicz wypadł lepiej od Sheena, który, moim zdaniem, brzmiał trochę za staro. Niestety, Shepardy się w polskiej wersji kompletnie nie udały, więc angielscy aktorzy biją ich na głowę.

ocenił(a) grę na 10
Pottero

Oby w ME3 była możliwość wyboru języka ang + polish sub

Snajpero1984

ja miałem szczęście i jedynka Mass Effect'a nabyłem w wersji kinowejm ale niestety 2 trafiła mi się już z polskim dubbingiem i powiem szczerze że jakbym mógł to bym się wymienił nawet na angielską... Nikt tam nie wypadł dobrze!!! Jak można głoś jennifer Hale zamienić na Agnieszke Kunikowska? Tricie Helfer na kobietę której nawet nie chce znać!! Lipa totalna!! A najgorsze jest to że "aktorzy" podkładają głos jakby byli na klopie i to w szczytowym momencie!!!
Nie wiem i nie potrafię tego zrozumieć co to za chory kraj w którym głosy dla gry przeznaczonej osób dorosłych (pegi 18+) robi się jak dla gry dla dzieci?! Bez polotu, bez wyczucia, tylko przeczytać swoje kwestie i iść do domu... Klapa i tyle.
Polscy wydawcy mają nas za idiotów!!! A co gorsze nie mogę gy zwrócić!! mimo że kupiłem ją i chciałem oddać tego samego dnia... Żal i tyle trzeba wystawić na allegro i poszukać wersji kinowej lub angielskiej...

użytkownik usunięty
Tofik504

Hej! Można łatwo zangielszczyć. Ja tak zrobiłem:
- w folderze z grą wchodzimy do folderu data
- otwieramy plik sku.ini i zmieniamy wartości z POL na INT (wielkość liter musi zostać zachowana!), - zapisujemy zmiany
- później wchodzimy do folderu BioGame, a następnie CookedPC
- szukamy plik BIOGame_POL.tlk i zmieniamy nazwę na BIOGame_INT.tlk.
- i to wszystko uruchamiamy grę i w opcjach włączmy napisy bo domyślnie są wyłączone

ocenił(a) grę na 10

Taaaa i chciało Ci się bawić ze zmianą języka w 20 dodatkach?

ocenił(a) grę na 10
Snajpero1984

Sposób który działa jest lepszy niż brak sposobu.
A może ktoś napisze skrypcik który sam to robi.... i jeszcze "undo" jakby się komuś odwidziało... i doał to do menu to by było bosko. No i wracamy do pkt wyjścia - czemu tego nie zrobił wydawca??

a zrobisz to na X360? Tj podmienisz język?

ocenił(a) grę na 10

Muszę spróbować, Shepard najwięcej gada a najbardziej jest spaprany. Jakiś taki jakby za dobrotliwy, żeby nie powiedzieć - jowialny. Udali im się za to Jack i Thane - choć nie wiem jak brzmią w wersji ang.

ocenił(a) grę na 10

No tak ale w Biogame już JEST BIOGame_INT.tlk - tego zamieniamy na _POL czy wywalamy?....

ocenił(a) grę na 10
Velocitraktor

Po zainstalowaniu patcha 1.02 są 2 takie same pliki i jeden wywalamy

rittering

Ja na szczęście nie miałem tego problemu z językiem. Gram na PS3, a tam EA uraczyło nas tylko wersją ang. W sumie to zawiodłem się na nich (kinową opcję powinni byli dać). Z drugiej strony taka już polityka tego kolosa: Dead Space 2 też jest bez PL. I o ile w moim przypadku to nie jest problem, to zakładam, że nieco polskich graczy, przez takie decyzje stracą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones