PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606064}
8,8 19 181
ocen
8,8 10 1 19181
Mass Effect 2
powrót do forum gry Mass Effect 2

Jak dla mnie - - - >>>
Rasy:
1. Asari (niezwykle seksowne fantastycznie wymyślone REWELKA)
2. Drelle (fajny wygląd i głos)
3. Kroganie i Quarianie

Postacie:
1. Kasumi
2. Samara
3. Thane Krios

oraz bezkonkurencyjna SI Edi

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

a bym zapomniał o broniach dla mnie rewelacyjna była wyrzutnia bomb jądrowych kain, trzeba było mozolnie zbierać pociski aż do 100%, ale potem jak się rąbło to efekt był powalający i choćby było ze 100 wrogów to żaden nie wyżył - rewelka mam nadzieję że w części 3 i w filmie będzie ta broń

tomucho77

Nie do końca się zgadzam :)
Dla mnie:
1. Turianie (mężni i silni wojownicy, ciekawe charaktery - Garrus, Sidonis itd.)
2. Drelle (tutaj popieram przedmówcę)
3. Quarianie (ech ta Tali ;)

Postacie:
1. Tali'Zorah vas Neema
2. Thane Krios
3. Garrus Vakarian
Jak widać różnica dotyczy głównie Asari, które mi się akurat nie spodobały. No i zupełnie nie jestem fanem EDI :) Pozdrawiam

Daredavid

Jeśli chodzi o broń (ciężką) to ja preferowałem Collector Particle Beam. Rewelacyjny przeciwko barierom i polom siłowym (ze zbroją przciwników jakoś radziłem sobie zwykłymi pukawkami - szczególnie snajperką, jako Infiltrator) :)

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Rasy.
1. Turianie
2. Kroganie
3. Asari
4. Drele

Postacie
1. Garus - mój ulubiony towarzysz broni w 1 i 2, Saren - super przeciwnik z jedynki
2. Wrex - ten polski :) resztę pozostawię bez komentarza
3. Liara - najbardziej kobieca postać wdłg. mnie z tej gry, Morith - ciekawa, zaintrygowała mnie,
4. Thane Krios - klimatyczny

Oraz duet Joker + Edi (Bez Jokera Normandia nie byłaby Normandią)

ocenił(a) grę na 10
Snajpero1984

Z broni ciężkich to oczywiście działo Kain :) Po wystrzale piękny grzybek się robi :)

tomucho77

1. Quarianie (brak domu, itp.)
2. Kroganie (ogólny tragizm)
3. Salarianie (krótki żywot)

1.Garrus - od pierwszej części najlepszy kompan (prawdziwy zawodowiec)
2. Tali - opowieści o jej rasie, kulturze, historii itp
3. Jack - świetnie zwichrowana

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

1. Turianie (najlepsi wojownicy, taktycy)
2. Kroganie (przejmująca tragedia możliwego wyginięcia, rewelacyjne głosy)
3. Elkorowie (uwielbiam sposób w jaki mówią)

1. Garrus Vakarian, mój najlepszy towarzysz i mój chłopak:) to miłość po prostu, moja najukochańsza postać z gier, w które grałam.
2. Samara, niesamowicie klimatyczna.
3. Urdnot Wrex, mądry i wojowniczy.

Ech, wszystkich ich lubię, oprócz Ashley, dałam jej z przyjemnością zginąć w jedynce.

ocenił(a) grę na 10
realkriss

z tym chłopakiem i ashley udało ci się - jesteś świetna gratki !!!

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Dzięki:) on mi nawet się śnił, zobaczyłam to, co nie było pokazane w grze, jak wygląda seks z Turianinem... nie wiem, czy to do końca normalne

ocenił(a) grę na 10
realkriss

kitujesz !!!

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Teraz to już mi jest głupio, ze to napisałam, takie osobiste wyznania... Ale tak było. Tak to jest, jak człowiek nie wyrasta z podkochiwania się w aktorach itp. Seks z Aragornem to już przeszłość.
W każdym razie ten sen był rewela, mam Garrusa w pracy na tapecie, to stały związek.
A zupełnie serio, to zawsze tak mam z grami, w co gram, to potem mi się śni, jak ostatnio przechodziłam Fallouta.New Vegas, to codziennie mi się śniły Pustkowia.

ocenił(a) grę na 10
realkriss

wrażliwa kobieta z ciebie jest to twoją wielką zaletą i zazdroszczę twojemu lubemu takiej niesamowitej kobity i na dodatek lubiącej gry - szacun dla ciebie !!!

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Dzięki za dobre słowo.
Luby sam mnie kilka lat temu nauczył grać, a teraz się wścieka jak przechodzę siódmy raz S.T.A.L.K.E.R.a, a bo raz byłam dobra, a raz zła, a bo gdzieś tam nie poszłam, a bo na kolejnym poziomie, a sam gra mniej ode mnie. Ale przynajmniej nie jest zazdrosny o mój związek z Garrusem.
Niestety nie mam koleżanek, z którymi bym mogła sobie o grach pogadać, szkoda, że tak mało dziewczyn gra.

ocenił(a) grę na 10
realkriss

to ja zamienię się w koleżankę i pogadajmy o grach

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Tylko w razie czego mnie poprawiaj, bo dopiero się rozkręcam, jak czytam fora o grach, jak chłopaki gadają ze sobą, to mi się mózg przekręca.
Jaką masz najulubieńszą grę, taką, co możesz w nią grać zylion razy, ale jedną? Albo serię.

ocenił(a) grę na 10
realkriss

takową grą jest Hidden & Dangerous 1 i 2 + dodatek

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Nic o niej nie wiem, nie idę czytać do Wikipedii, napisz mi co to za gra i czemu jest Twoim zdaniem wyjątkowa.
Dla mnie Stalker, a zwłaszcza ukochany Cień Czarnobyla.

ocenił(a) grę na 10
realkriss

Dowodzimy w niej grupą komandosów SAS a dzieje się ona w czasie II wojny światowej, jest niesamowicie klimatyczna i co najważniejsze jest w niej mnóstwo autentycznego sprzętu z czasów wojny w który według własnego gustu wyposażamy swoich komandosów. Na kolejnych miejscach w mojej hierarchi są wszystkie gry oparte na dungeons & dragons czyli baldursy / ice wind i neverwinter nights 1 i 2 a dopiero po nich sa stalkery i half lify 1 i 2

ocenił(a) grę na 10
realkriss

Też ukatrupiłem Ashley, jakoś nie przypadła mi do gustu, taka chłopczyca, z resztą wolałem Liarę :) no a Garrus to najlepszy kumpel i nie wyobrażam sobie gry bez niego przy boku.

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Rasy:
1. Quarianie
2. Asar
3. Turianie

Postacie:
1. Tali
2. Garrus
3. Suweren

ocenił(a) grę na 10
venom_xd

Rasy:
1. Elkorzy :D
2. Turianie
3. Drelle

Postaci:
1. Thane. Bezkonkurencyjny.
2. Garrus. Też świetny gość.
3. Mordin. Ciekawa, wyraźnie zarysowana postać.

Wszyscy zapomnieli o Elkorach. Dajcie spokój, ludzie, "Hamlet" w wykonaniu Elkorów? Zajecudo!
Turianie i Drelle wiadomo. Są po prostu świetnie.

A jeśli chodzi o postaci- Thane, jako uduchowiony zabójca, jest moim idolem.

Krychu_K

Thane, pamiętam jego wejście, kiedy eliminuje swój cel..... spadłam prawie z krzesła i zakochałam się ;)) A tak to z innych postaci-wierny kompan garrus i genialny duet joker i edi. Zresztą jak już ktoś wcześniej napisał bez jokera nie ma Normandii. Świetna gra, czekam na 3 :D

ocenił(a) grę na 10
dupa_z_dupy

Gratuluję ci cóż za kretyński nick :)

tomucho77

kretyński jak możesz !! byłam już bardzo zdenerwowana jak po godzinie nie mogłam znaleźć nic co nie musiałoby się kończyć na 11 /20 /filmweb albo tym podobne.

dupa_z_dupy

Zresztą od 5dni przenoszę moje głosy na inny profil trochę bardziej normalny ;)

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Najlepsza rasa - Quarianie , to tacy jakby kosmiczni cyganie :D No i nigdy nie pokazano ich bez hełmów trzeba poczekać na trójkę :P
Ciekawą rasą są też te galaretowate różowe meduzy (zapomniałem jak sie zwą).

ocenił(a) grę na 10
mistczNINJA

Hanarzy.

Nudziarze :P

użytkownik usunięty
mistczNINJA

Grałem w 3 niestety nie pokazali :((( całe szczęście że nie zapisało się to jak Tali się zabiła :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ale się nie zapisało :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD w końcu zabiłem tego rozdartego robota który próbował zabić tali (morderca).



Według mnie najlepsi są turianie i quarianie.

ocenił(a) grę na 9
tomucho77

Rasy:
1. 'entuzjazm' Elkorzy:) - choć brakuje uzasadnienia jakim cudem się ucywilizowali, mając takie kończyny...
2. Gethy!
3. Drelle
Za to zdecydowanie na nie Hanarzy i Volusi - te knypki mnie strasznie wku-tego

Postacie:
1. Tali - mówi jak głupia c**a, w polskiej wersji przynajmniej, ale to jedyna zrównoważona laska w tej grze:D
2. Grunt - lubię dzieci:P
3. Thane

P.S. Czy Toriana można zaliczyć do ras? Fajne bydlę z niego...

użytkownik usunięty
Kwietny

gethy to mordecy zabijający quarian

ocenił(a) grę na 8
tomucho77

http://www.cuded.com/2010/11/mass-effect-characters/ Coś dla miłośników Asari

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Rasy:
1. Salarianie
2. Ludzie
3. Drelle

Postacie:
1. Ashley
2. Garrus
3. Mordin, Tali

ocenił(a) grę na 8
Blablarzynca

Rasy:
1. Quarianie
2. Turianie
3. Elkorzy

Postacie:
1. Tali
2. Garrus
3.Thane

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

hmmm.... Rasy:
1.ASSari
2.quarianie
Postacie:
1. Liara (ang wersja Ali Hillis wymiata)

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Dziękuje wam wszystkim za wasze wpisy :)

użytkownik usunięty
tomucho77

jeśli chodzi o postacie to przede wszystkim Tali, jest przeurocza, długo byłem do niej sceptyczny (miała 3 palce i to było dziwne a ja musiałem się oswoić z kosmitami dopeiero^^ ) thane'a też bardzo polubiłem
co do ras to wszystkie są fajne, może te z 4 oczami i vorche mi nie pasują. ale reszta?
każda się świetnie w czymś sprawdza
z asari fajne striptizerki i komandoski, z krogan fajni goryle, z tych kurdupli w maskach świetny element komediowy (z niektórych asari czy krogan też miałem nieziemską polewkę ale nie tak często jak z nich) hanarzy są ciekawi, drele też, turianie to troszkę jak predatorzy, fajna rasa... ci co wymyślili genofarium są też fajni, ci duzi co opisują słowami każdą swoją emocję i myśl też git. świat zmiksowany z tych wszystkich ras to majstersztyk - ani startrek ani star wars ani star gate z ich wizjami kosmosu i zamieszkującymi go rasami nie ma najmniejszych szans w porównaniu z nimi

tomucho77

Rasy :
1 Kroganie
2 Quarianie
3 Turianie
4 Raknii

Postacie:
1 Tali
2 Garrus
3 Thane
4 Wrex

movies_2

Odniosłem lekkie wrażenie, że gra trochę wywyższa ludzi, bo poszczególne rasy są wyspecjalizowane w danej dziedzinie, a my jesteśmy "dobrzy we wszystkim". A tak poza tym to
Rasy:
- Gethy!!! (Ale nie heretycy)
- Proteanie
- Salarianie
Irytują mnie Quarianie i jak wyglądają bez tych swoich kombinezonków, swoją drogą to muszą być niezłe brudasy skoro całe życie w takim kombinezonku chyba że mają jakieś systemy czyszczące na co nie zwróciłem uwagi podczas konwersacji z kosmicznymi włóczęgami.
Najbardziej wk.... rasą są chyba Volusowie, małe zarozumiałe dupki, szkoda że podczas gry jest tak mało okazji by użyć przeciwko nim heroicznych działań...

Co do postaci to
- Legion!!!
- Mordin Solus
- Jack
- Zaeed Massani

ocenił(a) grę na 7
CloneTrooper

Mój Typ to


Rasy :

1 Quarianie
2 Asari
3 Gethy {bezkonkurencyjny Legion}

Postacie:

1 Kasumi Goto
2 Tali'Zorah vas Neema
3 Liara T'Soni
4 Legion
5 Jack

użytkownik usunięty
CloneTrooper

gethy to mordercy zabijający quarian

ocenił(a) grę na 9
tomucho77

Rasy
1.Turianie
2. Kroganie
3.Drelle

Postacie:
1.Mordin - za poczucie humoru i talent muzyczny :D
2.Thane i Garrus
3.Miranda i Kasumi

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Rasy:
1.Asari
2.Kroganie
3.Quarianie

Postacie:
1.Liara
2.Miranda
3.Mordin
4.Thane
5.Wrex

A najgorsze to:
1.Ashely
2.Jacob
3.Jack

ocenił(a) grę na 10
mich145

Najgorsze czemu ?

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Najbardziej denerwujące postacie z całej gry, ale i tak najgorsza była Ashely, jeśli nie zginęła u ciebie na Virmirze to powinieneś wiedzieć co mam na myśli :)

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
tomucho77

1. Quarianie - bardzo ciekawa kultura, oraz wysoki poziom zdolności przetrwania. Nie każdy zdecydowałby się na opuszczenie planety i podróż w ogromnej flocie przez nieokreślony okres czasu. Mają także bardzo ciekawy rodzaj rządów, a także interesującą kulturę i tragiczną przeszłość.
2. Salarianie - co tu dużo mówić, niezwykle inteligentni, z naukowym postrzeganiem rzeczywistości. Posiadają najlepsze siły wywiadowcze galaktyki, a także dzięki nim powstrzymane zostały zarówno wojny z raknii, jak i z kroganami. Dodajmy do tego fakt, że na ich świecie nie istnieje głód, bieda i wojna, także choroby zostały skrajnie ograniczone. Świat "idealny" przez pryzmat ludzkiego pojmowania.
3. Gethy - ciekawe przede wszystkim pod względem wykształcenia świadomości. Ciekawi mnie też ich sposób rozumowania, działania, a także sposób tworzenia społeczności. Ciekawym jest też fakt naturalnej ewolucji gethów w kierunku wyższego zaawansowania.

1. Tali Zorah vas Normandie - mimo związku z Liarą, Tali przekonała mnie do siebie bardziej. Młoda, odważna, a także zaradna i dbająca ponad wszystko o dobro swej rasy. Niezdarna językowo w krępujących sytuacjach, oraz bardzo pewna siebie w sprawach ogólnych.
2. Garrus Vakarian - co tu dużo mówić, stary kompan broni, oddany bez reszty idei sprawiedliwości.
3. Thane Krios - świetny zabójca, ze smutną przeszłością. Mimo niechęci do aparycji drelli, jego osobowość i sposób postrzegania rzeczywistości wydał mi się bardzo ujmujący.

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Rasy:
1. Turianie - chyba najlepiej pokazana rasa. Odważni, z zasadami.
2. Kroganie - najbardziej dynamiczna i nieprzewidywalna rasa, co odzwierciedla chociażby ich historia i wygląd Tuchanki.
3. Asari - ciekawy pomysł z jedną płcią, dosyć różne osobowości. No i cycki!

Szkoda, że mało wagi przyłożyło się do vorchów i batarian.

Postacie:
1. Samara - bardzo smutna historia, silna osobowość, wierna kodeksowi mimo wszystkich przeciwności.
2. Garrus - wszystko fajnie, tylko te jego kalibracje ; )
3. Mordin - u takiego lekarza mógłbym się leczyć...tylko bez śpiewania.
4. Aria T'Loak - za całość a także za to, że głos podkłada Carrie Anne Moss

Z miejsc to na pewno Omega!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones