PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606064}
8,8 19 181
ocen
8,8 10 1 19181
Mass Effect 2
powrót do forum gry Mass Effect 2

Problem z "Młotem"..

ocenił(a) grę na 8

Witam.Mam problem podczas wykonywania misji "projekt Hefajstos"...Podczas sterowania pojazdem pisze że trzeba robić badania w wyznaczonych miejscach używając do tego PPM.Problem w tym że kiedy przytrzymuje PPM tak jak pisze we wskazówce nic się nie dzieje oprócz przybliżenia widoku i nie mogę wykonać tej misji!!! Może to wina wadliwego DLC? Próbowałem równierz w konfiguracji klawiszy zmienić "Przybliżanie widoku" z PPM na jakiś inny guzik ale też nie działa!! Proszę o pomoc ponieważ nie wiem w czym tkwi problem a nie załatwię raczej zbyt szybko nowej , innej wersji tego DLC.Jeszcze raz proszę wszystkich którzy mogą mi pomóc o poratowanie w tym denerwującym problemie....Dzieki

ocenił(a) grę na 10
Troll23

Robisz tak że zatrzymujesz się nad tym żółtym polem i trzymasz długo prawy przycisk? Jeśli tak , to nie mam pojęcia, nie spotkałam się z czym takim :o

ocenił(a) grę na 10
Troll23

spróbuj wczytać poprzedniego save`a a w ostateczności przeinstalować DLC.

ocenił(a) grę na 10
Troll23

z tego co pamietam to tam chodzilo o poprzestawiane sterowanie komunikat wyswietla sie ze skanowanie jest pod prawym przyciskiem myszy ale tak naprawde jest pod jakąś literką na klawiaturze ja doszedlem do tego metodą prob i bledów

Troll23

Wystarczyło sprawdzić w ustawieniach. Klawisz 'V' zadziała, a komunikat na ekranie rzeczywiście źle pokazuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones