PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606064}
8,8 19 181
ocen
8,8 10 1 19181
Mass Effect 2
powrót do forum gry Mass Effect 2

gra jest świetna!

ocenił(a) grę na 10

przeszedłem wszystko tylko niestety Miranda zginęła (nie była lojalna, pomyliły mi się opcje
dialogowe, już wolałbym stracić zaufanie Jack) i Thane (rój go zaatakował, nie wiem gdzie
był mój błąd). I nie wiem co zrobić, bo Mass Effect 3 na pewno zakupie (orginała, ot co,
zasłużyli!), tylko, że bez Mirandy (stylizowana na naszą Iwonę Strzechowską!) i Thane'a to
będzie nie to samo.
Chyba jakiegoś save ściągnę z netu...
ehh no i jeszcze Kelly zginęła, z którą z powodzeniem romansowałem

ocenił(a) grę na 10
miqel10

nie ma co oszukiwać.. u mnie też nie potoczyło się jak chciałem, ale to jest skutek twoich działań w trakcie całej gry i najlepiej to po prostu zaakceptować, to świadczy o unikalności twojej rozgrywki.. zresztą, gdyby wszyscy przeżyli było by wg mnie zbyt nudno ;)

co do zaatakowanego przez rój, to stało się bo wybrałeś za słabą biotyczkę która generowała pole
lojalność również ma pierwszorzędne znaczenie przy obliczaniu szans na przeżycie

ocenił(a) grę na 10
miqel10

a poza tym Thane i tak był śmiertelnie chory.. jego udział w ME 3 jest wg mnie mało prawdopodobny

ocenił(a) grę na 10
miqel10

Wystarczyło wykonać misje poboczne zwłaszcza lojalki, a w kłótniach załogi pozostać neutralnym lub wydrzeć ryja na wszystkich i każdy by przeżył

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones