PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606064}
8,8 19 181
ocen
8,8 10 1 19181
Mass Effect 2
powrót do forum gry Mass Effect 2

misja samobójcza

ocenił(a) grę na 10

może mi ktoś podać kogo i gdzie mam posłyać w czasie tej misji( ulepszanie statku full i wszyscy sa lojalni procz mirandy, w sumie nie wiem czemu robilem jej misje i z powodzeniem)
byłbym wdzięczny:)

Darado

Tali/Legion do tunelu
Dowódca oddziałów Miranda/Garrus (ale jeżeli nie jest lojalna, to lepiej Garrusa bo Miranda zginie)
Biotyk - Samara/Morinth

ocenił(a) grę na 10
patti_4

dzieki :)

ocenił(a) grę na 9
Darado

Po co się pytasz?To psuje zabawę.Trzeba było zrobić tak jak czujesz

ocenił(a) grę na 10
dominik9051

Ja zrobiłem tak jak czuje. Straciłem Mirande, Mordina i Zaeda.

ocenił(a) grę na 10
patti_4

*Możliwe Spoilery* Dobrze piszesz, a od siebie dodam jeszcze dodam, że Mordina wysłałem, żeby odprowadził panią doktor i Kelly na Normandię. Warto również zostawić najsilniejszych członków załogi do obrony bramy, podczas gdy idzie się rozwalić ludzkiego żniwiarza.

RedCardinal_N7

Wszystkie postacie są kluczowe w trzeciej części? Właśnie ukończyłem misję, ale Tali niestety poległa. Nie specjalnie mam ochotę przechodzić przez te zmagania jeszcze raz.

ocenił(a) grę na 10
MrZajac

Czy wszystkie postaci są kluczowe? Nie za bardzo, aczkolwiek ja zawsze grałem tak, żeby nie stracić żadnego towarzysza. Jeśli chodzi o Tali, to akurat na Twoim miejscu wczytałbym seve'a i postarał się, aby przeżyła samobójczą misję, ponieważ w trzeciej części możesz ją zwerbować do swojego teamu. Ogólnie warto sprawić, aby wszyscy przeżyli tę misję bowiem w ME3 mogą Tobie pomóc przy budowie tygla, np. Jacob lub Kasumi. Jeszcze inni mogą zostać wykorzystani jako "zasoby wojenne", także warto przejść ME2 nie tracąc ani jednego członka drużyny. Wybacz, że dopiero teraz odpowiadam.

RedCardinal_N7

I z pewnością tak zrobię zabierając się powtórnie za całą trylogię. Niesamowite jak BioWare bawi się skokami postaci z jednej części do kolejnej. Jeden mały błąd i już więcej nie widzimy naszych ulubieńców. Dzięki za odpowiedź ;)

Darado

Hej, jakbys wciaz pykal w MS, i mialbys dylematy zwiazane z ostateczna taktyka i rozgrywka,
znalazlem tutaj, albo na jakims zagranicznym forum- pomocny link, ktory pozwoli Ci podjac wlasciwe decyzje:
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20110616203938/masseffect/answers/images/8/87 /Suisidemissionfinal8.jpg

ocenił(a) grę na 10
willet

thx,przydatne

willet

W miedzyczasie ulegla zmianie tresc do której podawalem linka.
Tutaj jest aktualizacja:
http://masseffect.answers.wikia.com/wiki/File:Suisidemissionfinal8.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones