PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 504
oceny
8,5 10 1 15504
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Oczywiście to tylko moje domysły ale kilka z nich jest potwierdzonych przez twórców:

Kaidan Alenko/ Ashley Williams- Nasz kochanek/ka z pierwszej części został już
potwierdzony przez twórców i CDA. Możecie się nie martwić o nich.
Liara Tsoni- Z tego co mi wiadomo Liara ma być w naszej ekipie, ale nie jestem pewien
w 100%.
Urdnot Wrex- Wrex wraca do ekipy, to jest pewne. I dobrze bo gość ma charakter.
Tali Zora- Nasza "piękna" i zamaskowana pani inżynier na pewno zostanie z Shepardem
do końca. Jest zbyt lojalna, no i uwielbia majstrować w Normandii 2.
Garrus Vakarian- Garrus... z tego co wiem Garrus będzie w naszej ekipie. Poza tym nie
wiem czemu miałby odchodzić od komandora.
Kapitan Anderson- Co prawda Anderson nie był nigdy członkiem drużyny, ale zawsze jest
lojalny komandorowi. Z tego co czytałem będzie członkiem teamu komandora.
Mordin Souls- To jedyny mi znany naukowiec w ME (no dobra jest jeszcze Liara ale ona
jest archeologiem), poza tym to potwierdzone że zostaje, bo ktoś w końcu musi nam
obsługiwać labolatory.
Miranda Lawson- Nie mam zielonego pojęcia co z tą cycatą lalunią ale jeśli odeszła od
Cerberusa to raczej powinna zostać z naszym komandorem. Cholera wie, ale jeśli
zostanie to możliwy będzie konflikt romansów.
Jacob Taylor- Z "bambo" jest identyczna sytuacja co z Mirandą. Jeśli odejdzie z
organizacji to powinien zostać, a jeśli tak to możliwy podobny konflikt.
Urdnot Grunt- Grunt jest zbyt cenny dla krogan. Możliwe że wróci na Tuchankę, ale
możliwe też (w co wątpię) że będzie dwóch Krogan w drużynie.
Thane- Morderca raczej nie zostanie z Komandorem. Ostatnie chwile życia zapewne
spędzi z synem.
Samara/ Morinth- Nie mam pojęcia co z niebieską. O ile mamuśka miała kontrakt to już
córcia nie i jest z komandorem bo tak.
Legion- Geth pewnie zostanie z nami. To maszyna i w dodatku taka co to nie wzbudza
zaufania. W dodatku chyba się przywiązał do EDI i Sheparda.
Jack- Łysa... nie mam pojęcia co z naszą Bad Girl. Nawet nie zastanawiałem się, ale coś
czuję że zostanie.
Zaed Massani- Po pierwsze to najemnik, po drugie postać z DLC. Nie ma opcji aby
pozostał, chyba że w DLC do 3 ;-)
Kasumi Goto- Ona ma tą samą sytuację co Zaed.

Tak wyglądają moje domysły co do ekipy w 3. jedno jest pewne, Droga Mleczna zadrży w
szwach.

MisterMuscle

Nie chce zakładać nowego tematu, ale ma m pytanie odnośnie sąd bojowych i holograficznego ostrza Sheparda. Jak to możliwe, że hologram zadaje obrażenia, przecież to światło?

ocenił(a) grę na 5
Zathar

Dobre pytanie. Omniklucz jest hologramem ale chyba w pewnych sytuacjach działa jak bariera. Grałeś w DLC o Handlarzu Cieni? W walce kosmita używał Omni Klucza jako tarczy którą mógł odbijać nawet Sheparda. Możliwe że odpowiednie ustawienie narzędzia zamiena je ze sprzętu naprawczego w zabójcze ostrze. Taka jest moja teoria.

pionas666

Ba, w Shadow Brokerze nawet zdjęcia robią Omni-toolami!

MisterMuscle

Z tego co czytałem już na wielu forach to drużyna ma nie być wielka. Trochę przesadziłeś z tymi postaciami. Prawdopodobnie będzie mniejsza niż w Mass Effect 1. Możliwe, że te osoby będą występować, ale nie będzie możliwości wzięcia ich do drużyny.

sawyer48

Drużyna będzie na troszkę innych zasadach niż w poprzednich częściach. Niektóre postacie będą się dołączały tylko na poszczególne misje, a potem odejdą. Podobno bedzie można też niektórych uśmiercić :P

sawyer48

Chyba miałeś na myśli mniejsza niż ME2, bo w ME1 było tylko 6 członków drużyny, jeśli dadzą mniej, to nie będzie z kogo wybierać i w kółko będziesz podróżował z tymi samymi postaciami. W ME2 było znowu postaci zbyt dużo, wiele bardzo podobnych - np. Garrus i Zaeed, czy Jacob i Jack spełniają w drużynie podobne funkcje - te same klasy broni, podobne umiejętności. Jeśli będzie ok 6-10 postaci + towarzysze tymczasowi / konieczność wyboru między dwoma bohaterami to powinno być ok.

MisterMuscle

Niedawno przeszedłem Mass Effect 2. Wydaje mi się, że Miranda i Jacob będą, ponieważ jak ktoś rozwalił tą bazę na końcu i postanowił grać dalej po napisach to można podejść do Mirandy i pogadać z nią. Mówi, że słuszne zrobił rozwalając bazę zbieraczy i, że Człowiek Iluzja źle się zachował czy coś takiego. Czyli widać, że popiera twoją stronę, a jak ktoś miałby jeszcze z nią romans to to już w ogóle do kitu by wyszło, że w ME3 chce cię uśmiercić. Podobnie mówi Jacob.

MisterMuscle

to czy kroganin z pierwszej części wróci nie jest takie pewne, wydaje mi się że grając renegatem w 1 można go było zabić na ostatniej misji (przy ataku na baze w której leczyli genofagium).

Szaikan

http://masseffect.eu/mass-effect-3/fakty.html Proszę, tu macie wszystkie znane do tej pory fakty dotyczące ME3 :) Jak pojawiają się nowe informacje to jest natychmiast aktualizowana :)

ocenił(a) grę na 9
Luelle

Dobra strona.Są tutaj nawet mody do dwójki.Dzięki za linka ;)

timcer

Dzięki, staramy się jak możemy by strona była jak najlepsza :)

MisterMuscle

Uwielbiam Alenko i super, że ponownie pojawi się w ME3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones