PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 504
oceny
8,5 10 1 15504
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Skoro ta gra już wyszła, to może skupią się na następnej części Mass Effect? Macie jakieś info na ten temat? Z niecierpliwością czekam na ich następną grę, cokolwiek by to miało być.

użytkownik usunięty
LadyAngel

Już spory czas temu BioWare ogłosiło, że pracuje nad kolejną grą z uniwersum Mass Effect. Do tej pokazali tylko kilka ujęć z gry, głównie krajobrazy. O fabule niczego nie powiedzieli. Podejrzewam, że umieszczą ją przed erą Sheperda.

użytkownik usunięty

Do tego dopiero co wypuścili trzecią cześć Dragon Age ; )

I ciągle pracują nad rozszerzaniem swojego MMORPG + nowy projekt "Shadow Realms" + nowy tytuł w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Roboty mają po łokcie.

ocenił(a) grę na 8

Wiem, trzecia część jest dość świeża, ale jestem fanką gier Bioware i po prosty nie mogę się doczekać ich nowego dzieła :)

użytkownik usunięty
LadyAngel

Droga LadyAngel nic nowego się poza Dragon Age Inwizycja która wyszła jakiś czas temu się nie zapowiada.

Teraz wychodzi nasz Wiedźmin 3 więc bardzo polecam, Pilars of Eternity premiera marzec gra oparta o Baldurs Gate wręcz brat bliźniak w nowym wydaniu.

Z rzeczy które wyszły mogę z sercem polecić Divinity Original Sin.

ocenił(a) grę na 8

Dziękuję ci, sprawdzę przy odrobinie wolnego czasy twoje propozycje.

ocenił(a) grę na 10

Nic przed Shepardem nie ma sensu, ponieważ wszystko przed Shepardem jest przewidywalne, dobrze bowiem wiemy jak kończyły poprzednie cykle. Wiadomo, że ME4 będzie się dziać po wydarzeniach znanych z trylogii, która dla BioWare jest pełna i zamknięta. Akcja ME4 ma się dziać od kilku, do nawet kilkuset lat po wydarzeniach mających miejsce w ME3.

LadyAngel

I oto trailer ME (4) Andromeda ;)
https://www.youtube.com/watch?v=uG8V9dRqSsw

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones