PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 504
oceny
8,5 10 1 15504
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Zawiodłem się

ocenił(a) grę na 5

Grałem w Pierwszą część i w Drugą. Świetne rpg'i. Ogólnie cenię sobie bioware, ale w tym przypadku zrobili jak z Dragon Age. Jako, że seria ma się świetnie i ludziska i tak kupią to zrobili(moim zdaniem) na odjebkę. Strzelanie w tej serii zawsze wiało nudą, nie oszukujmy się, ale zrobić takie nudziarskie dialogi, które były esencją serii. Toż to strzał w kolano. Daje 5, bo niby grafika dobra i dźwięk solidny, ale w porównaniu do poprzednich serii to jakby wgl inne studio robiło się czułem. Poracha

ocenił(a) grę na 8
thedudus123

No bez przesady, trzecia część ma parę epickich momentów i bardzo smutnych scen( śmierć Thane'a Mordina czy Tali) muzyka w niej jest niezapomniana, jedyną rzeczą której w 3 nienawidzę to zakończenie i cały wątek ze snami Shepard i nagle obudzonym rodzicielskim instynktem.

ocenił(a) grę na 5
RyksaMedlin

Mógłbyś dać ostrzeżenie o spoilerach. Różni ludzie czytają ten temat. Na pewno zwieńczenie historii ma epickie momenty, problem w tym że z rpg akcji, stał się strzelanką z nudnawymi dialogami i nie dotrwałem do epickich momentów, które może podniosłyby ocenę.

ocenił(a) grę na 7
thedudus123

Właśnie dlatego czekam, czekam i jeszcze raz czekam aż porządnie stanieje. Coś tak czuję, że ME3 jest dużo słabszy od poprzednich części. "Jedynkę" i "dwójkę" przeszedłem chyba po 3 razy i świetnie się bawiłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones