PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607024}
8,2 13 764
oceny
8,2 10 1 13764
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
powrót do forum gry Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Być może ludzie nie zawsze zauważają, że to opowieści o czymś innym. Pierwsza była głównie o zemście i (nomen omen ) bólu, druga już o miłości i nadziei. W dwójce jest świetna muzyka (uwielbiam słuchać w aucie, jeżdżąc w nocy po mieście), nadal mroczny, duszny i już nie śnieżny, a deszczowy klimat. Grafika ładnie się zestarzała i pomimo niemal dwóch dekad na karku, w żadnym wypadku nie straszy. Mamy nieco podrasowaną rozgrywkę i opowieść, gdzie akcent jest położony na inny rodzaj emocji bohatera. W pierwszej wszak już dokonał zemsty. Tutaj postawiono właśnie miłości i wszelkie problemy oraz konsekwencje z tym związane. I to nie kiczowaty romans, zieloną łączkę i motylki z happyendem i potencjałem na powodzenie. Jest to kolejna tragedia bohatera, gdyż to uczucie jest beznadziejne, bez przyszłości, skierowane do kobiety z mroczną przeszłością, uwikłaną w dziwne układy i z samej natury profesji jakimi parają się bohaterzy, skazane na niepowodzenie. Uczucie przez które Max musi dokonywać ostatecznych wyborów (Winterson). Uczucie które jest dosłownie i w przenośni skrajnie niebezpieczne... Jak to bohater powiedział "Love hurts". Dlatego też ta gra ma trochę inny wydźwięk i jest doskonała. Nadal, pomimo upływu lat. Czekam na zapowiedziany niedawno remake.

sajgon87

Fabuła tej gry jest dziurawa i choćby za to trzeba jej obniżyć notę.

ocenił(a) grę na 10
homoxymoronomatura93

w którym miejscu niby? fabula jest fantastyczna

lukas_172

Co to w ogóle za pytanie? Nie widzisz ile już postów o tym napisałem? Przeczytaj cały wątek od początku.

lukas_172

A nie, chwileczkę. Pomyliły mi się wątki. Jeśli przejrzysz to forum to znajdziesz wątek, w którym opisałem wszystkie nieścisłości i błędy jakie wyłapałem w tej grze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones