PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611395}
8,0 9 286
ocen
8,0 10 1 9286
Max Payne 3
powrót do forum gry Max Payne 3

Naprawde nie rozumiem, czemu "wierni fani" jedynki i dwojki co chwile cos zarzucają tej częsci. Wg mnie najlepsza byla 1 czesc, ale ta jest lepsza dla mnie niz druga. Nie rozumiem naprawde tych hejtow, nie rozumiem czemu zarzucają trójce brak klimatu. Max potrzebowal zmiany jak gra i jako nasz protagonista. Mamy swietne narracje Maxa, świetnie prowadzoną fabułę, super soundtrack grafike fizyke fajny multi i dlugo by wymieniac. Klimat niby inny, ale tak naprawdę taki sam. Wczulem sie po raz trzeci w postac Maxa i gra naprawde utrzymala poziom. Poza kilkoma rzeczami takimi jak np brak mozliwosci pomijania wszystkich cutscenek w trybie zręsznosciowym, gra jest tip top, mozna by bylo na jej podstawie zrobic świetny film. A zaloze sie, ze gdyby akcja gry po raz kolejny rozgrywala się w NY, narzekalibyście że odgrzewany kotlet...

ocenił(a) grę na 8
BigBoyGiuseppe

Ja dopiero co skończyłem i muszę powiedzieć że naprawdę mi się podobał.Świetne zwieńczenie doskonałej trylogii, gra ma jednak kilka wad np jest dość wymagająca wielkokrotnie musiałem powtarzać pewne momenty, uważam też że ilość wrogów była mocno przesadzona powinno być ich nieco mnie.Ale to w zasadzie detale i plusów ta gra ma zdecydowanie więcej niż minusów.Zatem polecam!

ocenił(a) grę na 10
Shade83

gra się rozkręca powoli i z każdym krokiem, może Ci wierni fani pograli trochę i odłożyli grę na bok,

jako całość - obowiązkowa gra dla każdego miłośnika TPP

ocenił(a) grę na 9
BigBoyGiuseppe

Trochę nie rozumiem argumentów, że trójka straciła klimat. Właśnie świetnie go budowała, a to że nie była jak 1 i jak 2 to dobrze, dostaliśmy coś innego ale trzymającego się w ramach "Maxa". Klimat był tak samo brudny i wyprany jak w poprzedniczkach tylko gdzie indziej działa się rzecz. Jak dla mnie nie ma najlepszej i najgorszej części - każda z trzech gier jest świetna na swój sposób.

ocenił(a) grę na 8
BigBoyGiuseppe

Wspomnienia Maxa z NY czy tam New Jersey w sumie przypominają klimatem jedynke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones