PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611395}
8,0 9 307
ocen
8,0 10 1 9307
Max Payne 3
powrót do forum gry Max Payne 3

16 GB RAM LOL, nie zamierzam wymieniać kompa specjalnie dla tej gry. Chyba mają jakiś
problem z optymalizacją kodu gry.

użytkownik usunięty
Ulisseska

wymagania kosmiczne a gra na PC wyjdzie na 4 płytach DVD

ocenił(a) grę na 8
Ulisseska

te wymagania to fake, jesli nie to bedzie pierwsza gra ktora wykorzysta 12 watkow w procesorze... jaaaasne

Ulisseska

Ludzie dajcie spokój z tymi kosmicznymi wymaganiami - chyba jeszcze nie ma takiej gry co by tak ciągnęła - a Rockstar podał tylko przedział sprzętowy w jaki będzie można zagrać w Maxa !
Czyli od minimum do maximum - i tyle !

ocenił(a) grę na 9
Ulisseska

Ja podejrzewam, że rzeczywiste minimalne wymagania mogą okazać się niższe niż te podane; Jak dotąd, przy moim dwurdzeniowym athlonie 2.7, 2GB ramu i GF8600GTS z ćwiercią giga, jak dotąd bodaj tylko Battlefield 3 nie było sensu tykać. Wiekszość nowych gier - oczywiście w obniżonych rozdzielczościach (co w dobie FXAA, lub choćby wtyczek SMAA, nie jest już aż tak bolesne dla oczu) - w miarę zadowalająco chodzi na detalach wcale nie zawsze najniższych. Okropnie źle zoptymalizowane GTAIV chodziło znośnie, między innymi dlatego, że dawał się nieźle konfigurować. W nowym Maksie mamy ten sam silnik, minus otwarty świat, plus kilka lat optymalizacji. Jeśli będzie można ustawić grafikę, by wyglądała mniej więcej tak jak na konsoli, to powinno dać radę.

ocenił(a) grę na 9
dziki_wonrz

Zresztą:

OS: Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3
CPU: Intel Dual Core 2.4 GHZ AMD Dual Core 2.6 GHZ
RAM: 2GB
GPU: NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM / ATI Radeon HD 3400 512MB VRAM
AUDIO: 100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live
HDD: 35 GB of Free Hard Disk Space
DX: 9

Wymaga nieco mniej niż Alan Wake.

ocenił(a) grę na 9
dziki_wonrz

Czyli powinna mi chodzić na średnich.
Dzięki dziki. Poprawiłeś mi humor

ocenił(a) grę na 10
waldeck

ZMIENILI wymagania to był komputer na którym był testowany max

ocenił(a) grę na 9
ashbring

Wiem, wiem, słyszałem i widziałem te "nowe". Będzie działać. Tyle wystarczy.

ocenił(a) grę na 9
Ulisseska

A wystarczy: 1 Xbox 360, 1 pad, dysk i po problemie.

BelzeBoobies

Xbox... Prawdziwa moc leży w PC, zobacz sobie porównania grafiki z PC i z Xkloca.

ocenił(a) grę na 9
Lebron_Rezza

No patrz, a mnie się wydawało, że prawdziwa moc leży w grywalności i wygodzie.

ocenił(a) grę na 7
BelzeBoobies

No patrz, a wydawało mi się, że jak ta sama gra, to na obu grywalność jest taka sama. A nawet w strzelankach, też zawsze lepsza na PC (mysz+klawiatura).

ocenił(a) grę na 9
tomciog18

Pewnie jest taka sama, chodziło mi oto, że nie sama grafika decyduje o jakości gry. Do konsoli można podłączyć myszkę i klawiaturę - nawet PSX dawał taką możliwość. Ja akurat nigdy tego nie uczyniłem, bo przyzwyczaiłem się grać na padzie, trudno jednak zaprzeczyć, że mycha jest nieporównywalnie bardziej dokładna. Grałem w poprzednie Maxy na PieCu, później zagrałem w "dwójkę" na PS2 i padem sterowało się faktycznie gorzej.

ocenił(a) grę na 7
BelzeBoobies

No, nie decyduje, ale zawsze lepiej mieć lepszą grafikę.

BelzeBoobies

http://www.youtube.com/watch?v=eAVy6A3cbX8

ocenił(a) grę na 9
BelzeBoobies

klocex to nadal ok. 1k pelenów. Lepiej se odłożyć kasę i gdy wejdzie nowa generacja konsol, kupić wypaśnego pieca. Przy cenach gier konsolowych na dłuższą metę taniej wyjdzie, a - pardon kąśliwość ;) - zastój spowodowany "generacjowością" konsol sprawi, że i na 4, 5-cioletnich kompach nadal grać się dać będzie. I w sumie git :)

ocenił(a) grę na 10
BelzeBoobies

Na pewno nie będziesz miał takich efektów graficznych na XBOX jak na kompie z 6 rdzeniowym prockiem GeForce 590GTX lub 680GTX i 16GB Ram-u!!!!!!!!!!!!XBox wtedy może kupe jedynie zrobić hehehe a jak ktoś jest dziany i zrobi te karty w układzie SLI to efekty będą powalające:)

ocenił(a) grę na 9
anubis2342

A czy na siedmioletnim PC miałbyś taki cuda? Ale ja przecież słowem nie wspomniałem, że takie efekty będę miał! Co więcej, ja wcale takich efektów nie oczekuję! Myślałem, że wynika to już z moich wcześniejszych wypowiedzi.

ocenił(a) grę na 10
BelzeBoobies

Każdy ma inne oczekiwania:)

ocenił(a) grę na 3
Ulisseska

Przegieli kompletnie... Mam, gram na GTX 260. MAX DETALE. Poza jedym(bo mi nie pozwala ze względu na ograniuczoną pamięć z wysokiego nie mogę przeskoczyć na bardzo wysoki w zakładce "jakośc cieni"). Tak ponad to mam Phenoma 4x 955 i 11gb ramu. Najważniejsza jest grafika i wiecie co?? Mam wrażenie, żę gra nie schodzi ponizej 60FPS. Ta gra mi pływa. Nie ma żadnej zwiechy, żadnego przycięcia, a przypominam, że gram na MAX detalach. A rozdzielka 1920x1080. Z włączonym 16X filtrowaniem tekstur.

ocenił(a) grę na 10
Szajba

Mam podobny sprzęt tylko Intela 4 rdzeniowego też GTX260 tylko to 896 MB pamięci ogranicza tą kartę i 4GB Ram-u i wszystko idzie płynie bez żadnej zacinki tylko GTX260 obsługuje DX10 ciekawe jak to wygląda DX11:)

ocenił(a) grę na 3
anubis2342

DX 11 jest przereklamowany. Wpisz sobie na youtube dx10 vs dx 11, pojawi Ci się masa porównań ;)

Szajba

i dlatego ja wolę konsole

Ulisseska

praktyczne wymagania nie są aż takie, mi gta 4 ledwo odpalało, a ta gra na wysokich chodzi mi bez problemów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones