PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611395}
8,0 9 307
ocen
8,0 10 1 9307
Max Payne 3
powrót do forum gry Max Payne 3

Gra jest dobra, nawet bardzo dobra co nie zmienia faktu, że stworzenie "czwórki" byłoby strzałem
w kolano. Payne dużo przeszedł, ale jimit niepowodzeń już chyba wyczerpał kilka razy, więc myślę
że nie ma najmniejszego sensu tego dłużej ciągnąć.

ocenił(a) grę na 9
MartinV

Kolega da spokój;) Skoro John Maclane może być uwięziony po raz piąty w szklanej pułapce (kręcą podobno), Ellen Ripley może walczyć z obcym pomimo zgonu, Liam Neeson może dwa razy odbijać uprowadzoną, że o Charlsie Bronsonie i jego 7 czy 8 życzeniach śmierci nie wspomnę, to czemu na boga miałby się wyczerpać limit niepowodzeń Maxa Payne'a??? Imię i nazwisko w końcu zobowiązuje a Rocksar nie zrobili jeszcze słabej gry... Ja bym kupił bez wahania. Pozdrówki

vlad21

Jakieś pomysły na umiejscowienie i główną oś fabularną ? :)
Pomysł z wysłaniem byłego gliny do Ameryki Południowej był naprawdę niezły i to się sprawdziło.
Teraz co, prequel jedynki ? Bądźmy realistami :)

ocenił(a) grę na 10
MartinV

Jest duża luka pomiędzy 2 a 3 częścią. Może prequel 3? Wolałbym jednak kontynuacje trójki. Myślę, że nieprędko powstanie 4 część (jeśli w ogóle), ponieważ ostatnia część ponoć sprzedała się poniżej oczekiwań, niestety...

ocenił(a) grę na 6
heavy91

Jak się czeka z wydaniem 3 części gry 10 lat to trudno oczekiwać wysokiej sprzedaży .Podobnie było z terminatorem 2 i 3 dzieli 10 lat i 3 okazała się finansową klapą

ocenił(a) grę na 10
Danio31b

3 terminator był słaby ze względu na mierną kreację Johna Connora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones