PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611395}
8,0 9 307
ocen
8,0 10 1 9307
Max Payne 3
powrót do forum gry Max Payne 3

Optymalizacja

ocenił(a) grę na 9

Ludzie, jestem fanem serii i planuję kupić Max Payne 3. Wszyscy doskonale wiedzą, jakie
Rockstar ma problemy z optymalizacją. Jak ona wygląda w wypadku MP3? W GTA IV i
Epizody grałem na wysokich z wyłączonymi cieniami. Rockstar się poprawił?

ocenił(a) grę na 9
Revan_7

Optymalizacja stoi na wysokim o dziwo poziomie, także spokojnie. Wymagania, które przedstawione były przed premierą okazały się zasłoną dymną! :)

Revan_7

Optymalizacja gry, okazała się dla mnie wielkim zaskoczeniem.
Mój komputer teoretycznie nie spełnia wymagań sprzętowych, mimo to gram na maksymalnych ustawieniach grafiki, a gra działa bardzo płynnie. O niebo lepiej niż GTA IV. Jestem bardzo zadowolony ;)

ocenił(a) grę na 9
Revan_7

Gra chodzi bardzo dobrze, ale wynika to głównie z tego, że graficznie wygląda przeciętnie. Jeżeli chcesz kupić tą grę to polecam pograć w nią dłużej przed zakupem - żebyś potem nie żałował zmarnowanych złotówek. Też jestem fanem serii, ale to nie jest Max Payne tylko jakaś żenada.

metka_shadowsong

Nie zniechęcaj ludzi niepotrzebnie. Ja też jestem fanem serii i podchodziłem bardzo sceptycznie do trzeciej części, ale zmieniłem zdanie, jak tylko pograłem. Według mnie, jest to ten sam Max, którego znamy. Fabuła jest ukazana w tej samej konwencji, co w poprzednich częściach. Da się też wyczuć podobny klimat.
Spodziewałem się, że będzie to kolejny sequel robiony na siłę, ale na szczęście się myliłem.
Jeśli chodzi o grafikę, to mi osobiście bardzo przypadła do gustu :)

ocenił(a) grę na 9
Inny_niz_wszyscy

Mam takie samo prawo do wyrażania swojej opinii jak pozostali. Nie napisałem nic nieodpowiedniego ani obraźliwego. W swoim komentarzu zauważyłem, że może warto pograć chwilę zanim się wyda złotówki, a potem będzie się żałowało. Naszczęście dzięki wersji demo nie popełniłem tego błędu.
Jedynym sposobem w jaki możemy wydawcy dać znać o naszym niezadowoleniu z produktu to nie kupowanie. Po zakupie jest już za późno. Tak więc sprawdź, a potem kupuj.
Better safe than sorry. :)

Wracając do grafiki to nie uważam, że jest zła, ale nie ma w niej nic nadzwyczajnego. Jest wystarczająco dobra. W każdym bądź razie na dzisiejszym sprzęcie musi działać dobrze.
Grafika nie jest dla mnie najważniejszym wyznacznikiem i nie z jej powodu uważam MP3 za grę słabą.

ocenił(a) grę na 9
Revan_7

świetnie zoptymalizowana, wymagania sprzętowe to był jakiś kawał.
Kupuj i o nic się nie martw

użytkownik usunięty
Revan_7

Tak, optymalizcja jest świetna. Lata na GeForce 9500GT, 4GB RAM, Dual Core 2.8 i ustawienia DX10, Tekstury bardzo wysokie, refleksy i woda wysokie, cieniowanie też tylko cienie wyłączone i MSAA Bardzo wysokie, ale na niższej rozdzielczości, bo na wyższej z niskimi ustawieniami gra się tnie. Komputer nie jakiś najnowszy ale cieszę się że lata :)\
Gra wspaniała.

Mam pytanie bo mam kompa intel core duo 2 Grz 2 rdzeniowy karta graficzna nvidia 9600 GT i pamięć 3 GB Ramu czy będzie chodzić

ocenił(a) grę na 9
tomi0001

NIE!
NIE ODPALisz!
KUPUJ NOWEGO PC!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones