PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611395}
8,0 9 307
ocen
8,0 10 1 9307
Max Payne 3
powrót do forum gry Max Payne 3

Jeżeli jak ja jesteście fanami serii gier Max Payne to ostrzegam was przed zakupem tej gry. Rockstar nawalił na całej lini i wydał bubla. Nie dość, że nie znajdziecie tutaj klimatu z poprzednich części to gra dla moim zdaniem jest niegrywalna, ze względu na mechanikę, system walki i przerywające wszystko filmiki - wygląda to tak: chwila gry, filmik, chwila gry filmik, chwila gry... itd.... Tak więc Max Payne to interaktywny film, a nie gra.
Poza tym ten film Max Payne 3 jest bardzo, krótki. Więc szkoda waszych złotówek.

ocenił(a) grę na 9
metka_shadowsong

Jako fan pierwszej części Max'a mówię że gra jest świetna. Nie zgadzam się z niczym co napisałeś. Strzela się świetnie, satysfakcja z wygranej jest duża, bo gra jest bardzo trudna. Klimat już nie ten, mimo to wciąż jest mrocznie i brudno. Co do długości, to specjalnie dla porównania odpaliłem poprzednie części i ukończyłem je w podobnym czasie. Lecz fakt, przerywników było ciut za dużo. Multi, chociaż trochę na siłę jest dobry, ma na siebie pomysł. Ja tam polecam fanom lub ludziom którzy lubią gry i filmy akcji.

ocenił(a) grę na 9
JoKeR7991

Chyba bardziej filmy akcji ;)

ocenił(a) grę na 9
ocenił(a) grę na 9
JoKeR7991

Multi mnie wku*wiać zaczyna. Często coś się pier*oli i nie idzie się połączyć, często są spore lagi, dzisiaj już trafiłem na oszusta którego się nie dało zabić ponieważ kule nie robiły mu kompletnie nic. Jednak Payne Killer i Gang Wars są na tyle fajne, że trochę przy tym multiku można posiedzieć.

ocenił(a) grę na 9
waldeck

Też miałem takiego gościa, wpakowałem mu magazynek z dziewiątki i rewolweru w plecy a ten się po prostu odwrócił i mi heada zasadził. Czasami mnie wywala, ale nie za często. Ogólnie jest ok.

ocenił(a) grę na 9
JoKeR7991

Wiadomo - nie ma multi bez oszustów. A multi w MP3 naprawde jest grywalne i gdy trafiam na serwer na ktorym są okej ludzie i nie ma ogromnych lagów to gra się świetnie. Nie jest to co prawda klasa chociażby CoDa ale i tak jest lepiej niż przyzwoicie.

ocenił(a) grę na 9
waldeck

Mi multi się podoba jednak nie jest idealne to co mnie wkurza najbardziej to kiedy stoję przy osłonie i nie mogę się wychylić , a druga rzecz to spawny . Ale i tak gra sie miło

ocenił(a) grę na 9
under14s

No i momentami niebotycznie długie czasy ładowania - do Payne Killera dołączałem się przez 20 minut tylko po to żeby przeczytać że host jest niedostępny.
Również lekki brak balansu - goście z wyższym levelem mają ogromną przewagę w grze.

metka_shadowsong

Wiem, że odświeżam wątek sprzed kilku miesięcy ale temat wydaje się być nadal aktualny. Niestety autor ma całkowitą rację. Brak klimatu <Noir>, którego najbardziej się obawiałem jest najmniejszym minusem tej gry. Nie sądziłem jednak, że można tak zniszczyć świetną grywalność z poprzednich części. To, że gra będzie typowo <korytarzowa> było pewne i nigdy mi to nie przeszkadzało ale sądziłem, że w obrębie tych korytarzy będę mógł robić co mi się żywnie podoba. Niestety nie ma tak dobrze, gra co chwile się zatrzymuję żeby po krótkiej cutscence kliknąć w odpowiednim momencie np. przycisk strzału żeby zabić przeciwnika. Czasami nawet, w miejscach przewidzianych przez twórców tracimy sterowność nad postacią.

Postaram się mniej więcej opisać jak skopana jest grywalność (możliwe spoilery):

Podczas jednej z misji musimy snajperką osłaniać naszego towarzysza broni, który znajduję się na przeciwnej trybunie stadionu.
W normalnej grze wyglądałoby by to tak, że możemy obserwować całą trybunę i strzelać kiedy nam się podoba.
W MP3 kamera centruje się na naszym koledze (bez możliwości jej przesunięcia). Dopiero jak dostaniemy informację gdzie są zbliżający się przeciwnicy kamera chwilę zostaje odblokowana a po zabiciu wymienionych wrogów wraca do swojej poprzedniej pozycji. I tak przynajmniej kilka razy.

I tak mniej więcej wygląda cała gra. Skończyłem co prawda dopiero kilka misji ale wszystko wygląda tak samo. 30 sek Przerywnik, 60 zabijanie fali wrogów ew. coś na wzór QTE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones