PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611395}
8,0 9 307
ocen
8,0 10 1 9307
Max Payne 3
powrót do forum gry Max Payne 3

O klimacie oraz zawiedzionych nadziejach związanych z trójką powiedziano już tutaj wiele,więc ja natomiast napiszę o paru innych kwestiach:

1.Gdzie się podziały granaty i koktajle Mołotowa?Zastanawiało mnie to przez całą grę...
W poprzednich częściach przecież były i jedne i drugie i można było robić z nimi masę efektownych (i efektywnych) akcji.
2.Co powiecie na temat tłumika na pistolet zrobionego z...plastikowej butelki?
3.Motyw z kolejnymi fortepianami i graną melodią (ktoś to w ogóle zauważył?) - ciekawy smaczek.
4.Strzelanie w lecące rakiety/granaty - według mnie idiotyczne (nie pasuje do tej serii,nie ta konwencja).
5.Jak dla mnie twórcy zaoferowali nam nieco dziwny dobór broni...Brakowało mi mocarnego M4 i Kałasza oraz szybkostrzelnych Ingramów z poprzednich części.
6.Przy bullet-time'owych skokach Max podczas upadków wydaję odgłosy bólu - czyżby zrobili to specjalnie chcąc pokazać fakt,że Max nie jest już taki młody jak w 1 i 2,czy może to chęć postawienia na realizm?
7.Brak tłumaczenia portugalskich kwestii...niby zrozumiały zabieg,ale jak dla mnie dość irytujący... A można było zrobić jakieś mini-napisy tłumaczenia pod tymi portugalskimi (możliwe do włączenia/wyłączenia w menu).

ocenił(a) grę na 9
Skaffim

1. Nie było a szkoda, bo wielokrotnie by pomogły.
2. Ciekawy pomysł, ale chyba niezbyt realny ( a przynajmniej nie na większą ilość strzałów niż jeden) - tak mi się wydaje
3. Wiem że w MP2 był fortepian i bad guy grał Late Goodbye.
4. Głupotka, widowiskowa ale głupotka.
5. Bardziej niż bronie denerwowała mnie wytrzymałość przeciwnikow.
6. Moim zdaniem chcieli pokazać że Max nie jest już w tak dobrej formie jak kiedyś ( czyli w sumie oba wymienione przez ciebie)
7. Max nie wiedział co oni mówią, gracz ma być Maxem więc też ma nie wiedzieć. Wg. mnie powinni zrobić tak że za drugim i kolejnymi przejściami te kwestie byłyby przetłumaczone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones