PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611395}
8,0 9 287
ocen
8,0 10 1 9287
Max Payne 3
powrót do forum gry Max Payne 3

Pozytywne zaskoczenie

użytkownik usunięty

Na początku byłem pewien obaw, czy Rockstar podoła takiej legendarnej serii, ale jednak zastało mnie pozytywne zaskoczenie. Klimat niby nie ten sam, ale nadal jest mrocznie. Jedyne co irytuje to cutscenki co kilka kroków.

ocenił(a) grę na 8

Niech chcę zakładać nowego tematu więc podłączę się pod Twój. Dla mnie gierka ciekawa. Była to moja pierwsza styczność z Max Paynem i zawiedziony nie jestem. Fabuła super. To mnie właśnie urzeka w tych grach. Nigdy jakoś w inne gierki niż CoD, Fifa, Football Manager nie grałem ale odkąd kupiłem PS3 w tamtym roku to trochę zacząłem grywać w inne tytuły i to jest piękne jaką fabułę dają nam twórcy gier. Przy wielu grach czuję się jakbym oglądał film. Nawet nieraz jak gra nie jest wciągająca to sama fabuła wciąga i człowiek chce znać rozwiązanie tej zagadki. Super. Dla mnie fabuła 10/10. Cut scenki rzeczywiście trochę irytujące bo pojawiały się często i były dosyć długie ale własnie dzięki temu mogliśmy poznawać fabułę gry. Samo bycie Max Paynem na pewno ciekawe, gra osadzona w realiach dzisiejszych, nie w czasie jakiejś wojny, można się było poczuć jak prawdziwy zabijaka :D Ja grając w tę grę czułem się jakbym brał udział w filmie "Miasto Boga" lub "Elitarni". Fajny klimat tych brazylijskich miejsc, który można było zaobserwować właśnie w tych filmach.
Jednak żeby nie było tak słodko uważam, że gierka schematyczna, że tak powiem. Cały czas chodziliśmy i rozwalaliśmy jak Rambo masy rywali i właściwie od 1 do ostatniej sekundy było tylko strzelanie, strzelanie i strzelanie, którym bez większego wysiłku eliminowało się wszystkich wrogów. Chociaż, na niektórych misjach miałem przestoje bo jestem średnim graczem jeśli chodzi o strzelanki. Ma to oczywiście swoje zalety ale jak dla mnie gdybym miał grać w kilka takich gier pod rząd to nie byłoby to ciekawe zajęcie. Ktoś powie czego się spodziewałem od strzelanki jak nie ciągłego strzelania? No w sumie sam nie wiem, po prostu może bycie Rambo przez kilka czy kilkanaście godzin rozrywki, przerywane cut scenkami, zakończenie gry i włączenie kolejnej tego typu być może nie jest dla mnie.

ocenił(a) grę na 8
jarek0991

Ogólnie jak dla mnie gra pozytywna. Mocne 8/10. Trzeba teraz obejrzeć film o Max'ie ((chociaż ocena filmu dobra nie jest), zobaczymy jak reżyserzy przedstawili naszego zabijakę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones