PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611395}
8,0 9 307
ocen
8,0 10 1 9307
Max Payne 3
powrót do forum gry Max Payne 3

Czy fabuła gry będzie mieć jakikolwiek sens jeśli zacznę od najnowszej części? Obejrzałem na YT filmik z pierwszej misji, widzę, że gra się toczy w świecie południowoamerykańskich gangów ze slumsów, po prostu to czego szukam. Ale czy nie zepsuję sobie rozgrywki?

ocenił(a) grę na 8
AgentB

Max Payne i Max Payne 3 to(przynajmniej dla mnie) dwa różne światy. Nie wiem ile masz lat, ale jeśli w granicach 16-20 i nie wychowałeś się na Maksie tak jak ja to najpewniej Max trzeci Ci się bardziej spodoba od oryginału. Jedynka jest technologicznie niestety do tyłu(grafika) pod względem jednak fabuły i klimatu trójkę po prostu niszczy.
Takich gier się już nie robi niestety. Więc - jeśli zależy Ci na dobrej akcji, świetnej grafice i ogólnie szybkiej konkretnej rozrywce(ale cholernie trudnej, tak jak w oryginalnym Maksie) to śmiało zaczynaj od trójki. Jeśli zaś zależy Ci na mrocznej historii i kapitalnym klimacie, a grafika i nowoczesne rozwiązania są dla Ciebie mniej istotne to zagraj najpierw w jedynkę. Co ciekawe drugi Max pod względem grafiki aż tak się nie zestarzał jak jedynka...

Mam nadzieję, że trochę pomogłem ;)

P.S. Jeszcze taki bonus żebyś mógł złapać klimat Max'a ;) http://www.youtube.com/watch?v=ELx20vspMTw

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones