PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611112}
8,2 10 158
ocen
8,2 10 1 10158
Medal of Honor: Allied Assault
powrót do forum gry Medal of Honor: Allied Assault

ARCYDZIEŁO!

ocenił(a) grę na 10

Gra po prostu powala, do tej pory potrafię raz na jakiś czas przechodzić całą trylogię (Allied
Assault + 2 dodatki) mimo że grafika nie dzisiejsza, to klimat, klimat i jeszcze raz klimat,
którego dzisiejszym tytułom bardzo brakuje. W tym roku mamy 10 rocznicę premiery, więc
pewnie wielu z was sobie odświeży starą aczkolwiek poczciwą mohę...Polecam!

rocck

Ja już sobie odświeżyłem, KLASYKA!

ocenił(a) grę na 10
pawlodar_10

wlasnie odswiezam

ocenił(a) grę na 8
rocck

ja też sobie przypomniałam niedawno o tej grze:) wcześniej nie potrzeba było powalającej grafiki, żeby zrobić świetną grę:) aczkolwiek na tamte czasy była świetna

ocenił(a) grę na 10
rocck

Wyrąbana w kosmos giera. Ta muzyka, te emocje. Ale MoH Frontline na PS2 lepsze ^^'

ocenił(a) grę na 10
Krol_Sedesow

MoH Frontline również rewelacyjny. Zresztą był bodaj moim pierwszym Medalem w jaki grałem, tyle że grałem w wersję na xboxa :) Generalnie to chciałbym żeby wróciły czasy jak premierę miały właśnie te tytuły...masa niezapomnianych wrażeń i godzin spędzonych przy padzie bądź klawiaturze :)

P.S misja na moście w Holandii niezapomniana! :)

ocenił(a) grę na 9
rocck

Klasyk, pamiętam jak grałam w to ze starszym bratem jak jeszcze chodziłam do podstawówki, uwielbiam i to każdą część w którą grałam :D

ocenił(a) grę na 10
hjkl1992

Oj tak gra wymiatała i aż nie do wiary, że tyle lat już mineło.

rocck

Gra zaje.. :) zgadzam się :)

ocenił(a) grę na 10
rocck

Skończone Arcydzieło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones