PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611075}
6,9 5 703
oceny
6,9 10 1 5703
Medal of Honor
powrót do forum gry Medal of Honor

Grałem w obydwie gry MEDAL OF HONOR jak i BLACK OPS nie bez powodu wspominam o tej drugiej gdyż obydwie rywalizowały ze sobą w 2010 roku. Własnie ją ukończyłem na singlu grałem także w multi, w konkurencyjną produkcję także skończyłem w obydwu trybach. I bez wątpienia wygrała te pierwsza czyli MoH.
Już kiedyś tylko w innym poście wypowiadałem się na temat BLACK OPS więc teraz się na jej temat rozwodzić nie będę tylko powiem że jesli chodzi o singla to bez wątpienia najgorszy z serii CoD. Wracając do MoH podchodziłem sceptycznie gdyz ostatni AIRBORNE mnie rozczarował a Pacific Assault starał się dogodzić nie
doścignione Allied Assault. Otóż okazało się że moje obawy były nie słuszne i gra okazała się naprawdę dobra. I mogła byc jeszcze lepsza gdyby wyszła jakiś rok póżniej, bo jak to teraz istnieje moda na nie dokończone produkcję. Niedopracowana to ona jest napewno, single jest zdecydowanie za krótki (grałem na najtrudniejszym poziomie i ukończyłem gre w 3 dni grając średnio po 2h) kapitalny ale za krótki, multi miał
potencjał połączenie rozgrywki z CoD i Battlefield także nie dopracowany(ale grać się da zwłaszcza w trybie misje bojowe POLECAM). Graficznie - zrobienie gry na dwóch silnikach nie najlepszy pomysł widac w singlu a zwłaszcza w misji na lotnisku że silnik najlepsze lata ma juz za sobą (chociaż były momenty że nawet niezle
sobie radził), w multi forsbite to naprawdę kawał dobrej roboty (zwłaszcza eksplozje i rozbłyski im toważyszące). Oprawa dzwiękowa kapitalna w zalezności od tego co się dzieje na ekranie daje popalić i nakręca klimat. Tak pozatym dużo jeszcze do wymieniania ale to co najbardziej istotne wymieniłam i musze powiedziec że Medal Of Honor 2 to jak dla mnie czarny kon 2012 roku o ile tym razem grę w szczegółach dopracuję(a z tego co wyczytałe to prace na dwójką rozpoczeły sie juz w styczniu 2011r.) więc tylko czekać i oby tym MoH dał popalić CoD BO 2 to może sie lenie
wezną za do roboty. P.S. może mi ktos jeszcze wyjaśnić o co chodziło z tą końcówką.

korasHC

O co chodziło z końcówką? A o to,że Królik mocno oberwał i co chwilę ludzie z jego drużyny do niego zagadywali,żeby nie zemdlał z utraty krwi. Śmigłowiec ratunkowy był dopiero w drodze i kumple Królika obawiali się,że nie da on rady tyle czekać,bo był naprawdę w kiepskim stanie. Widzimy jak Królik mdleje,a potem resztę drużyny w śmigłowcu...niestety Królik nie żyje,prawdopodobnie leży między nimi przykryty kocem. W tle widzimy jak samoloty bombardują pozostałości zabudowań wroga. Właśnie skończyłem grę i zasmuciło mnie to zakończenie. Myślałem,że jednak Królik przeżyje...

ocenił(a) grę na 8
Skaffim

Chodziło mi o tą scenę po tej którą mówisz bo była jeszcze jedna na ulicach miasta w afganistanie.

korasHC

A o tą scenę Ci chodzi. Też jej nie rozumiem,domyślam się tylko,że Ci dwaj to nasi koledzy z oddziału (Dusty i Voodoo np.),którzy biorą udział w kolejnej misji, oczywiście w przebraniu miejscowych. Albo chcieli jakoś pocieszyć gracza po tej smutnej scenie w samolocie (w myśl zasady "smutek smutkiem,ale życie toczy się dalej"), albo może chcieli zrobić wstępniak do ewentualnej kolejnej części,sam nie wiem.

ocenił(a) grę na 10
korasHC

To jest początek jednej z misji w Warfighter . I jeszcze także Warfightera też polecam bo także bardzo dobra gierka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones