PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611075}
6,9 5 704
oceny
6,9 10 1 5704
Medal of Honor
powrót do forum gry Medal of Honor

Nie grałem co prawda w kampanię żadnego Call of Duty, ale sporo strzelanek już w życiu widziałem i spośród takich "realistycznych" wojennych FPS-ów ten ma chyba najwięcej przeciwników w kampanii dla pojedynczego gracza. Jak to powiedział jeden z recenzentów na YouTube (konia z rzędem temu, kto zgadnie który) gracz ma tu okazję wybić pół męskiej populacji Afganistanu. Serio, są takie momenty, w których przeciwnicy spawnują się jak szaleni, a jeśli w jednym czy dwóch miejscach nie posłucha się kolegów z drużyny i zamiast odwrotu będzie się kontynuowało strzelanie do nacierających terrorystów, to padnie drugie pół wspomnianej populacji.
Jeśli ktoś zna tego typu strzelankę z jeszcze większą albo podobną ilością wrogów to zapraszam do komentowania :-)

P.S. Twórcy tej gry chwalili się realizmem odgłosów broni, ale moim zdaniem nie umywają się one do dźwięków z Battlefield 4, który to jest nadal absolutnym liderem w tej dziedzinie.

NewJoker

Gościu to jest gra z 2010 roku, BF4 jest nowszy, większy budżet, trochę chyba skacowany byłeś pisząc te brednie :D

FabianNasieniewski

Bez przesady, że brednie. Owszem, BF4 jest nowszy od tego Medal of Honor, ale to tylko przykład. Już Bad Company 2 z tego samego roku miało bardzo dobre odgłosy broni. Budżet może też inny, ale Medal of Honor nie jest jakąś grą od małego studia tylko dużą produkcją EA, która konkuruje z największymi markami w świecie FPS-ów. A zwróciłem uwagę na dźwięki broni, bo z tego co pamiętam twórcy Medala chwalili się, że były nagrywane z użyciem prawdziwej broni. A w każdym razie na pewno stawiano bardzo duży nacisk na realizm.

Tutaj jeszcze ciekawy artykuł na ten temat:
https://gameplay.pl/news.asp?ID=81605

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones