PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799584}
7,3 320
ocen
7,3 10 1 320
MediEvil
powrót do forum gry MediEvil

Gra jest naprawdę świetna, po ukończeniu MediEvil możemy zdać sobie sprawę, jak mało SONY posiada platformówek, jak ten gatunek jest olewany. Przy Ratchet & Clank miałem identycznie odczucie, Knacka nie liczę bo to był niewypał (nie wiem jak dwójka, ale boje się brać w ciemno).
Burtonowski klimat widzimy/słyszymy na każdym kroku w MediEvil, walka choć chaotyczna (bo Sir.Daniel macha mieczem w kuriozalny sposób) to niech was nie myli, że możecie sobie od tak wbić pokonać każdego, gra nie raz pokazuję że aby nie dostać po dupie, trzeba brać jednych przeciwników na dystans, a innych na walkę w zwarciu.
W MediEvil tak dobrze mi się grało, że w cztery dni skończyłem ten tytuł. Nie licząc wczorajszego dnia, gdzie zdobyłem 1x puchar i walki z bossami, szkoda że marka tak mocno podupadła bo klimat ma naprawdę bardzo fajny.
Szkoda że ten system kolizji sir.Daniela nie działa prawidłowo, a mogę nawet powiedzieć że działa gorzej, boo w oryginale czegoś takiego jak "system kolizji" nie istniało, Daniel nie zsuwał się z obiektów, ani tym bardziej nie klinował się. Oryginał miał to do siebie, że elementy platformowe czyli sam feeling skakania, był dużo słabszy dzięki czemu skakanie pod podestach było bardziej wymagające. Kiedyś ta gra mnie bardziej wkurzała niż teraz, może to dlatego że nie miało się takiego doświadczenia, choć myślę że samozaparcie i odrobinę wytrwałości też swoje robi.
Polecam tą grę, bo naprawdę warto. A jak masz wątpliwości to zachęcam do mojej recenzji :). Która była stworzona kiedy miałem już 90% gry za sobą.

https://www.youtube.com/watch?v=haYhpnxcS5c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones