PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616190}

Men of War: Oddział szturmowy

Men of War: Assault Squad
7,3 112
ocen
7,3 10 1 112
Men of War: Oddział szturmowy
powrót do forum gry Men of War: Oddział szturmowy

Gra typowa dla maniaków Drugiej Wojny Światowej którzy stawiają realizm nad szybką i
porywczą akcję. Wręcz przeciwnie, gra jest powolna i trzeba się liczyć z każdym żołnierzem,
wrzyć każdy ruch i każdy strzał. Świetny jest system sterowania poszczególnymi jednostkami
który pozwala na opracowywanie różnych strategii. O ile kampania (i beznadziejny dubbing)
może być odrzucająca to już multi jest świetne. Typowo dla ludzi którzy jak powiedziałem cenią
realizm nad akcję.

pionas666

Do 12 lutego trwa promocja w sklepie internetowym muve.pl. Gra jest za 15,99 zł.

ocenił(a) grę na 4
pionas666

To jest gra dla noobów takich którzy grają w Company Of Heroes - gra na pałę w której lecisz jak idiota i wygrywasz, poza tym zero realizmu.

Men Of War to gówno, dla tych którzy lubią tabunami piechoty odbijać kluczowe pkt. Można podniecać się grafiką, która w Men Of War jest dobra.
Ukraina umie zrobić gry, podoba mi się że robią ten sam interfejs i ogólnie dynamikę misji, nowe świetne pomysły takie jak np. (gość wychodzi z czołgu reperuje i chowa się z powrotem do niego czy też szybkie okopywanie się moździerzy czy CKM).

Ogólnie 4/10 monotonnia, te same mapy, ten sam sprzęt, gra nie wymaga myślenia tylko klikania (im szybciej wyprodukujesz tym szybciej wygrasz.
I najważniejszy minus na najlepszych kompach niedopracowany silnik graficzny sprawia brak płynności grafiki ... im wyżej kamera tym bardziej wiesza się komp.

ocenił(a) grę na 9
tomucho77

Nie wiem w co grałeś ale Men of War to na pewno nie gra dla "noobów" a tym bardziej nie da się jej porównać z CoH. Może to nie symulator pola walki ani jakaś skomplikowana strategia ale na pewno nie jest to prosta gierka. Zagraj na najwyższym stopniu trudności w kampanię a założę się że będziesz klął na jej poziom, no chyba że jesteś jakimś strategicznym geniuszem, wówczas przejdziesz grę z palcem w d... Co do map to się zgodzę że się nie różnią zbytnio od tych z poprzednich części, ale sprzętu jest więcej niż w podstawowej wersji (choćby sprzęt z listy premium), poza tym w tej grze taktyka na "hurra" to raczej nie najlepszy pomysł bo wróg zazwyczaj siedzi okopany w bunkrach więc jednak trzeba uaktywnić mózg. Co do grafiki, owszem widać na mocniejszym sprzęcie ze nie jest płynna a od siebie dodam brzydkie modele żołnierzy. Tak czy inaczej to gra którą można kochać albo nienawidzić.

ocenił(a) grę na 9
tomucho77

w men of war jak wystawisz "tabuny" ppiechoty zza okopów i wpadniesz nimi pod km to zostaną wyrżnięci do ostatniego, a gra wymaga bardzo dużo myślenia jeden zły ruch a ogarnięty przeciwnik wygra

ocenił(a) grę na 9
tomucho77

a brak płynności jest rozwiązany w najnowszym patchu więc stawiam że grałeś w pirata

ocenił(a) grę na 4
Abatoniki

To źle stawiasz ja mam tylko oryginały ! a gra dlatego nie ma płynności bo jest robiona pod sterowniki Nvidii a ja mam ATI.

tomucho77

Nie wiem co Ci mam odpisać. W starcrafcie też liczy się timing, jak wyprodukujesz coś kilka sekund później niż oponent to jesteś w dupie i też to możesz nazwać bezmyślnym klikaniem a SC to jednak nie bez powodu najbardziej skillowy rts wszechczasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones