PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613109}

Metal Gear Rising: Revengeance

Metaru Gia Raijingu: Ribenjensu
7,5 1 073
oceny
7,5 10 1 1073
Metal Gear Rising: Revengeance
powrót do forum gry Metal Gear Rising: Revengeance

Zapowiada się świetny dodatek do Devil May Cry :) Zawszę marzyłem o zagraniu w cyber wersje
Dantego, który zamiast demonów sieka mieczem ludzi i roboty. Brawo dla Konami świetny pomysł
:D

Robert831231

Przed chwilką przeszedłem wersje demo na x360, siekanka fajna, ale ma wciąż elementy skradanki tak jak było to w poprzednich wersjach. Gra zapowiada się bardzo fajnie, więc czekam z niecierpliwością. Aczkolwiek moim zdaniem porównanie MGS, przepraszam już MGR do DmC jest nietrafne, ale sam sprawdzisz po premierze lub w wersji demonstracyjnej.

Swiergu

https://www.youtube.com/watch?v=mC1XqmWVuRA taa tu sobie można miecze updatować ;p

Robert831231

a no faktycznie - zajefajna sprawa:) Mam nadzieję, że w ciągu kilku dni będę mógł już pograć - dziecko, które we mnie tkwi nie może sie już doczekać

ocenił(a) grę na 10
Robert831231

prawda :D gra wymiata ,a co do Dante w DMC to tez prawda xD

Robert831231

Też tak myślałem zanim zagrałem, ale teraz twierdzę że tytuł całkiem udany i o wiele lepszy niż nowa odsłona DMC którego nawet nie chciało mi się ukończyć. Co do tego typu gier to prócz DMC i Ninja Gaiden nie ma wiele na rynku, więc można kupować śmiało, nawet jak się nie jest fanem MGS. Szkoda tylko że nie wspomnieli co tam się dzieje dalej ze Snejkiem :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones