PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609216}
9,0 3 086
ocen
9,0 10 1 3086
Metal Gear Solid 3: Snake Eater
powrót do forum gry Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Jedna z najlepszych gier w historii jak dla mnie oczywiście.

ocenił(a) grę na 10
burza_lukas

No ba! średnia na metacritic też nie wzieła się z kosmosu

ocenił(a) grę na 10
f67

Dokładnie. Dla mnie również jedna z najlepszych gier na świecie. Najlepszy Metal, zaraz za nim jedynka.

ocenił(a) grę na 9
chester80

Wg mnie nic nigdy nie prześcignie starego, poczciwego MGS'a. Snake Eater jest bardzo dobry, ale nie lepszy od jedynki. Później jest wielka przepaść i 'Guns of the Patriots' i 'Sons of Liberty'.

ocenił(a) grę na 10
burza_lukas

Przeszedłem tylko dwa razy i uważam że bardo dobra. Ja oceniłbym na 9 ale fakt że brat skończył ją już ponad 60 (poważnie) razy mówi mi że coś w niej jest, coś co zasługuje na 10 ;D

ocenił(a) grę na 10
upior_w_kosciele

Zasługuje na 20 :)

ocenił(a) grę na 10
BioHay

Poraża mnie grywalność. Przy MGS 2 (nie wiedzieć czemu bardziej mi się podoba) siedziałem godzinami odkrywając nowe ciekawe bajery w tej tylko kilkugodzinnej grze ale MGS 3 po prostu przerósł mnie ogromem.

ocenił(a) grę na 10
burza_lukas

Wiadomo że 10/10!!!!!

ha7ny

Najlepsza gra w historii, bez dwóch zdań :)

użytkownik usunięty
Daredavid

A ja nigdy nie rozkminiałem... Czy w tej grze to trzeba zabijać po cichu czy jak kto woli

ocenił(a) grę na 10

Zależy na jakim poziomie trudności grasz. Na najłatwiejszym możesz biegać i zabijać wszystkich jak sobie tylko chcesz ale z tego co pamiętam to na najwyższym, czyli 'European Extreme' czy jakoś tak, nie można było nawet wszcząć alarmu bo zaraz pojawiał się napis "Mission Failed" ,więc jak już chciałeś kogoś zabić to musiałeś zrobić to po cichu ;D

ocenił(a) grę na 6
yonash_90

Postanowiłem się w końcu zabrać za tą grę i mam pytanie.Czy jak ktoś nie grał w MGS 1 i 2 to zrozumie fabułę w tej części ???

wik1992

Hmmm, na pewno nie będzie rozumiał wielu odniesień ale jakby nie patrzeć to Snake Eater to tak naprawdę pierwsza część bo wydarzenia dzieją się przed jedynką, więc raczej śmiało można grać w tej kolejności 3-1-2-4

ocenił(a) grę na 6
burza_lukas

Dzięki za odp. ;] Jest jedna rzecz,któa mnie normalnie wkur*ia w tej grze...A mianowicie kamera...Chyba będę musiał załatwić sobie MGS:Subsistence gdzie kamera została poprawiona ;]

użytkownik usunięty
wik1992

O ile wiem, w MGS 3 Solid kamera jest jeszcze ustawiona w jednym punkcie każdej lokacji. Dopiero w Snake Eater można ją przełączać R3 lub L3. Nie pamiętam dokładnie.

burza_lukas

Epicka!!! Już sama sekwencja skoku HALO wbija w ziemie :)

ocenił(a) grę na 10
burza_lukas

Arcydzieło Hideo Kojim-y, po raz kolejny przechodzi on sam siebie i tworzy grę lepszą od poprzedniej. Jedna z najlepszych historii jaka powstała na potrzeby scenariusza gry, świetna muzyka, rewelacyjni voice aktorzy i cała masa miodu płynąca z rozgrywki. W tym tytule wszystko zagrało idealnie, obowiązkowa pozycja w świecie elektronicznej rozrywki nie tylko dla miłośników gatunku.
Nie może być inaczej moce i w pełni zasłużone 10/10

ocenił(a) grę na 10
burza_lukas

Jedynkę darzę większym sentymentem, jednak historia, bossowie, zastosowane rozwiązania przemawiają za Snake Eater. I pomyśleć, że początkowo się krzywiłem, że akcja będzie się rozgrywała w dżungli. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones