PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609211}

Metal Gear Solid

Metaru Gia Soriddo
8,9 5 739
ocen
8,9 10 1 5739
Metal Gear Solid
powrót do forum gry Metal Gear Solid

Arcydzieło...?

ocenił(a) grę na 10

Nie wiem co mogę napisać wiecej o tej grze niż zostało napisane...może to że jako jedyną przeszedłem w pełni 10 razy...nigdy nie spotkałem innej gry która by mnie tak pochłoneła...

ocenił(a) grę na 10
Artur2907

Cóż może jedynie dodać to samo co ja dodaje 10/10

ocenił(a) grę na 10
Artur2907

gra genialna, pamietam jak nie mogłem "przeboleć" śmierci Meryl i (jak tylko się dowiedziałem o alternatywnym zakonczeniu) zacząlem grać od nowa :) również ukonczylem ją koło 10 razy i zamierzam wrócic w ramach "odświeżenia" starych gier :) a moj x360 leży juz od 2 tyg. nie odpalany...

ocenił(a) grę na 10
oddball1988

Jeżeli chcesz wrócić do gry a masz dobry telefon z androidem to polecam aplikacje FPSe. Jest to emulator PSX'a i działa bardzo dobrze, sam kilka tygodni temu z powrotem zanurzyłem się w tą grę (praktycznie moja TOP1 gra), i to wszystko na dotykowym telefonie! Wystarczy posiadać obraz ISO MGS'a. Obraz można sobie samemu zrobić jak się posiada oryginalną płytkę CD.

użytkownik usunięty
Artur2907

Chyba nikt nie wie co napisać, szczególnie świeżo po ukończeniu po raz nie wiadomo który, bo to trzeba po prostu przeżyć samemu... Identycznie zresztą jak przy dwójce i trójce (w 4 nie grałem i pewnie nie zagram długi czas)

ocenił(a) grę na 10

4 tez dobra! ;) warto i w nia zagrac ;)

użytkownik usunięty
Tony21

Poczekam aż jakiś znajomy kupi PS 3, dla jednej gry nie będę kupował konsoli :P albo poczekam 10 lat na emulator i przejdę tak jak trójkę niedawno hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones