PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609211}

Metal Gear Solid

Metaru Gia Soriddo
8,9 5 737
ocen
8,9 10 1 5737
Metal Gear Solid
powrót do forum gry Metal Gear Solid

Soundtrack

ocenił(a) grę na 10

Ludzie ta muzyka w grze to jest MASAKRA nie da się tego opisać słowami wystarczy posłuchać.
Chciałbym by filmy miały takie soundtracki i oddawały tak zajebisty klimat za ich pomocą.
Warhead Storage jest poprostu majstersztykiem!!!

ocenił(a) grę na 10
Pancziks

Muzyka faktycznie na najwyższym poziomie. Nigdy już się nie spotkałem z identyczną nutą przez całe te lata, a gram sporo :) Praktycznie wszystkie soundtracki 10/10. Niespotykane. Zazwyczaj w innych grach trafią się dobre 2-3 ale tutaj...

ocenił(a) grę na 10
MKX

Jak dzisiaj gram w MGSa to tragiczną bo już starą grafikę ratuję właśnie niestarzejąca się muzyka. End Title i Warhead Storage często towarzyszy mi podczas drogi do pracy :)

ocenił(a) grę na 10
Pancziks

Dzwonek w telefonie od zawsze mam tylko jeden -> https://www.youtube.com/watch?v=QH6-FqRvmrk :)

ocenił(a) grę na 10
Pancziks

Dokładnie. W ogóle cały podkład muzyczne w grze ma taki chłodny korytarzowy klimat, coś cudownego.

ocenił(a) grę na 10
Pancziks

Zgadzam się całkowicie. Zawsze wyobrażam sobie, że jestem jednym z FOXHOUND, gdy słyszę 'Colosseo'. Najlepsze jest to, że w trakcie, gdy ta konkretna ścieżka się odtwarza, ma się to uczucie przenikliwego zimna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones