PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609211}

Metal Gear Solid

Metaru Gia Soriddo
8,9 5 737
ocen
8,9 10 1 5737
Metal Gear Solid
powrót do forum gry Metal Gear Solid

Powstało kiedykolwiek jakieś spolszczenie do tej gry?

Lecho1523

Napewno nie na konsole, bo bym wiedział:) Chyba, że na peceta, ale 3 lata temu jeszcze nie było na bank. Pozostaje jeszcze http://mgs.gram.pl/wordpress/metal-gear-solid-3/skrypt-cz-2/ czytać i grać. Znam sage dobrze, więc czytałem sobie w pracy:D a przedemna jeszcze HD Collection i trofea.

użytkownik usunięty
Lecho1523

Jakiekolwiek spolszczenie to gwałt na tej grze.

No chyba nie.

ocenił(a) grę na 10

Racja. Uczyć sie języków a nie zawsze na łatwizne iść. Zreszta dialogi i udźwiękowienie to jedne z najwiekszych zalet Metala więc wątpie żeby ktoś poza Kojimą zrobił to tak dobrze.

użytkownik usunięty
Metal_Gear

No, ale jak widać niektórzy wolą dubbing Jarosława Boberka i Magdaleny Różdżki, zamiast niezwykłego Davida Haytera czy Patricka Zimmermana...

Spolszczenie w sensie napisy, co za ludzie...

Lecho1523

Widzę, że przekonałeś ich. Gratuluję.

Lecho1523

Nie i nigdy nie powstanie. Czas wreszcie porządnie się wziąć za naukę angielskiego.

crazy_race

Z takimi tekstami możesz wyjeżdżać do kolegów z gimnazjum bo na pewno nie do mnie. Jak ja grałem w tą grę to ty pewnie chodziłeś na czworaka.

Lecho1523

Jasne panie studenciak przepraszam że się odezwałem. Idę do kąta by się ukarać klęcząc na grochu i waląc głową w ścianę. Jeszcze raz przepraszam mój mistrzu.

ocenił(a) grę na 10
crazy_race

Wyjeżdzasz gościu z takimi tekstami, że w d*pie się nie mieści. Lecho spokojnie napisał a ty się w*UPIASZ z nauką angielskiego.
Jak wyjdzie gra tylko w j. mongolskim to co będziemy się wszyscy mongolskiego uczyć ?

ocenił(a) grę na 10
crazy_race

Znam perfekt angielski, ale też wolę grać z napisami polskimi niż z angielskimi jak mam wybór.
Zwłaszcza rpg i przygodówki point and click, gdzie jest dużo tekstu.
Do setek gier wgrywałem porządne fanowskie spolszczenia.

Z tekstami "ucz się angielskiego" przeważnie wyskakują ludzie na poziomie gimnazjalistów,
którzy dobrze nie znają angielskiego jak przychodzi co do czego.
Sądzisz, że we Francji, Włoszech, Niemczech, Hiszpanii czy Anglii, gdyby nie mieli napisów w rodzimym języku w grach z lat 2000-2019 to kupiliby te gry ? Zapomnij.
Czemu gry z Japonii mają angielskie napisy ? Przecież Angole i Amerykanie powinni uczyć się języka japońskiego według twojego toku rozumowania :):):)
Do każdej znanej gry ostatnich 20 lat masz te 5 języków. A w tej dekadzie także japoński i chiński jest podstawą.
Okres, gdy napisy były często tylko angielskie w grach to była lata 80' i 90', a i lata 90' nie zawsze,
bo zdarzało się, że gra miała wiele języków.
Skoro nie olewają Niemców, Francuzów, Włochów, Hiszpanów, Japończyków i Chińczyków,
a nas tak, bo masa gier nie ma polskiego to chyba oczywiste, że dlatego, że godzimy się na to pokazując, że nie przeszkadza nam to.

ocenił(a) grę na 10
Lecho1523

Witam, poczytajcie stronkę tegoż wątku:
http://infobot.pl/r/25tz (link skrócony)
Są tam linki do spolszczenia.
Wystarczy mieć wersję gry na PC.
A slyszałem tez o spolszczeniu wersji na PSX. Lecz słuch o niej zaginął.

ocenił(a) grę na 9
djadamus

Można jescze raz link ?

ocenił(a) grę na 10
Agharta360

agharta sorry lecz nie pamiętam juz tej strony na youtube jest zapis z wersji PL i tam w komentarzach jest link na chomika https://www.youtube.com/watch?v=dV6f-3FaW0Y

ocenił(a) grę na 9
djadamus

dzięki

Agharta360

Agharta360 czy to spolszczenie działa? Bo ma tylko jedną część

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones