PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618124}
5,6 3 931
ocen
5,6 10 1 3931

Metin2
powrót do forum gry Metin2

Czasy

ocenił(a) grę na 7

Przy tej grze spędziłem ponad 5 lat,to były czasy Jak wbijałeś pierwsze lvl'le,dzisiaj metin2 się
zmienił na gorsze;same dzieci,Boty,nowe zmiany i mapy które powodują u mnie wymiociny.Ale
dam 7 za dobre czasy.Zachecam też do komentowania.

BezZyciaByk

Nie wiem, co ty w tej grze widziałeś...

ocenił(a) grę na 7
jakub172

A miała taki magiczny urok,nie było tych minecraft'ów,BF oraz CS.Kiedyś to się grało w takie gry,nie zrozumiesz tego ;)

BezZyciaByk

5 lat temu grałem w call of duty 4: modern warfare, battlefield 2, assassin's creed i więcej lepszych gier od tego metina...

ocenił(a) grę na 7
jakub172

Ehhh....Po prostu tego nie ogarniesz bo jesteś za młody (tak myśle) ;) Stare dobre czasy,aż płakać mi się chce :)

BezZyciaByk

Też kiedyś (może w tym samym czasie co ty) miałem okazje zagrać w metina... Gra nie sprawiała mi żadnej przyjemności, a poza nudnym expieniem nie robiło się nic innego...
I nie jestem za młody :)

ocenił(a) grę na 7
jakub172

Szkoda,na mnie zrobiło wielkie wrażenie...Potem grałem w Minecraft Alpha;to były czasy...szkoda że nie powrócą ;c.Chodze na wykłady i nigdy czasu nie mam ...

BezZyciaByk

Kwestia gustu

jakub172

Bez obaw, dla mnie Metin2 również był przełomem w 2008/2009. Gwarantował niezłą zabawę z poznanymi tam ludźmi na poziomie. Bo jak się gra zupełnie samemu i izoluje od innych, to nigdy nie jest wesoło i ciekawie. Wystarczyło się w to zagłębić, żeby znaleźć w tym sens i czar. Oj, zarywało się czasem noce, by trafić na boss'a lub puste miejsce do podbicia level'u. Niczego nie żałuję poza tym, że te czasy już nie wrócą. :))

ocenił(a) grę na 8
BezZyciaByk

tak dla twojej wiadomosci CS jest duzo starszy ;-)

ocenił(a) grę na 8
BezZyciaByk

kiedyś taka fajna a tera za zadne skarby bym w nia zagrał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones