PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618124}
5,6 3 931
ocen
5,6 10 1 3931

Metin2
powrót do forum gry Metin2
JestemDamian

w mało gier grałeś :)

ocenił(a) grę na 10
smokexthat

MNORPG Jest najlepsza wszystkich m2

Kileeer

wierz mi, że nie jest.

ocenił(a) grę na 10
smokexthat

Rzecz gustu znam kilka gier z MNORPG ale tylko m2 mi się podobał .

Kileeer

MMO*
a grałeś w WOWa?

ocenił(a) grę na 10
Cililing

Zobaczyłem i się znudziłem tak samo jak LOLem .
Szczerze , to dziwne , że na fb są gry , a nie ma książek .

Kileeer

Bo tu są, jakby to określić, rzeczy, z których korzystasz poprzez elektronikę, jak oglądanie filmów na komputerze czy w telewizji i granie w gry na komputerze czy konsolach.

Kileeer

Jak się można znudzić wowem, a na globie chociaż grałeś?

ocenił(a) grę na 3
Kileeer

Bo jest darmowy, a 10 letnich dzieci nie stać na płatne MMO...

JestemDamian

Nieźle się uśmiałem z tych głupot :D najlepsza gra pffff chyba od końca.

JestemDamian

To coś trudno nazwać grą

JestemDamian

najlepsze jest UO. www.mw-shard.pl

ocenił(a) grę na 8
JestemDamian

W mało gier grałeś. Metin 2 jest fajny - szczególnie prywatne serwery. Jest najlepszą DARMOWĄ grą RPG przez internet . LOL'e , WOW'y jak dla mnie to badziew , nie wiem co ludzie w tym widzą. Tutaj przynajmniej można pojeździć na koniku i pobić mieczem z widoku 3d.

ocenił(a) grę na 4
GTRcreative

Metin nie jest wielką kupą ale najlepszą grą RPG to bym go na pewno nie nazwał. Zasługuje na najwyżej 5/10

ocenił(a) grę na 8
horrormasterPL1

NAJLEPSZĄ DARMOWĄ PRZEZ INTERNET - do RPG niektórych to metin to gówno :).

ocenił(a) grę na 4
GTRcreative

Taaaaaaa......... Najlepsza darmowa.....

ocenił(a) grę na 8
horrormasterPL1

No to jaką masz lepszą grę RPG , która jest w pełni za darmo ?
Ja takiej nie znam. Oczywiście , że na oficjalnych serwerach trzeba płacić jeśli chce się grać jako tako , aczkolwiek na prywatnych serwerach rozgrywka jest o wiele ciekawsza i przyjemniejsza , nie trzeba siedzieć i bić durnych mobów przez parę godzin żeby wbić lvl.

ocenił(a) grę na 4
GTRcreative

Może jest darmowa, ale to nie znaczy, że trzeba w nią grać. Jest gdzieś granica oszczędności. Już lepiej w nic nie grać.

GTRcreative

To jest MMORPG ( nie myl pojęć ).
Znam przynajmniej tuzin lepszych , ( darmowych ) gier MMO.
Naturalnie , pomijam już fakt , że Metin2 posiada chyba najliczniejszą diasporę idiotów skupioną wokół jednej produkcji.

ocenił(a) grę na 8
GarvinSitho

Jakie ? To poram :). Bo jak mówisz że LoL jest lepszy to nie. To jest zupełnie co innego takie cos mi nie pasi. Podaj gre ktora bedzie w pelni darmowe i bedzie klimat RPG , oczywiscie gra online , gra stabilna i ciekawa. Bo oczywscie jest Gothic online czy tes , gry bardzo dobre na single a multi to gowniane , chodz do gothica to tylko mod nieoficlany.

GTRcreative

Silkroad , Runes of Magic ( średnie , ale lepsze niż Metin 2 ) , Lineague II , Tera ( osobiście nie grałem , ale niedługo to nadrobię ).
Nie gram za dużo w MMORPG , więc na dobry początek , to by było na tyle.

ocenił(a) grę na 1
JestemDamian

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/tu-sie-jebnij-pl-ae0808-1

ocenił(a) grę na 3
JestemDamian

Uwierz mi. Metin2 to jedna z najbardziej zje*anych MMORPG lat 2007-2014. Pomijając Tibię i Lola.

JestemDamian

Uważam dzień za udany. Zostałem właśnie rozbawiony do łez. A teraz takie pytanie do Ciebie, jesteś trollem czy tak na serio? Metin 2 Najlepszym mmorpg ;D uśmiech aż sam ciśnie mi się na mordkę ^^

ocenił(a) grę na 1
JestemDamian

Chyba cię poj*bało kut*sie.Metin2 to największe gówno jakie grałem tylko privy ratują sytuacje.Jedyną szansą na zaistnienie jest pakowanie kupe hajsu w IS.Spier*olone jest to żeby skile wbić trzeba spędzić na tym pół roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones