PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618124}
5,6 3 925
ocen
5,6 10 1 3925

Metin2
powrót do forum gry Metin2

Fenomenalna grafika, bardzo dobra fabuła, światy, postacie, WSZYSTKO !!!!!

Oczywiście to żart :D Ta gra to Tibia w 3D, nie wnosząca nic nowego. W latach 90, byłaby nawet niezła, ale tak jest do d*py. Ciekawe, czy ktoś jeszcze w to w ogóle gra ?

Aliengreen90

Właśnie trafiłem na Twoją wypowiedź i powiem szczerze, że końcówka mnie bardzo zaciekawiła, więc właśnie instaluję i sprawdzę czy ktoś w to jeszcze gra, o ile jest możliwe tworzenie nowych loginów. Nie mniej, jak kieeeeeeeeeeeeeeeedyś sobie odpaliłem tę grę, to tak do 10lvl to była fajna gierka, ale później... więcej się jęczy z nudy niż podczas pewnej czynności na kibelku.

pumba_14

Może zacznę od tego, że... mój komputer odebrał tą grę dla grafiki w trybie "oszczędność baterii" ^^ czyli ma powalające wymagania. Co dalej, włączyłem usłyszałem, zobaczyłem i wyłączyłem i odinstalowałem. ponad 23 serwery, tragiczna muzyka i do tego tragiczna grafika. Jak dla mnie za długa rejestracja, więc nawet nie odpaliłem. Sama liczba serwerów jednak mówi za siebie.... tak w to się jeszcze gra.

pumba_14

Muzykę możesz wyłączyć, pamiętam jak grałem w to 3lata temu, pełno ludzi z 16 serwerów, mało nobów, nie mylić z osobami , którzy nie umieją grać, potem inflacja pieniądza i wszystkie ceny w górę. Potem coraz więcej nobów, znajomi, z którymi się grało, zajęli się życiem w realu, albo grają w ciekawsze gry, teraz jak wejdę to puste serwery, a fuzję od paru miesięcy robią.. zajawka znikła:)co do liczby serwów, grało dużo graczy wiec, robili więcej serwów by nie przeciążać ;) wiec tu twój błąd.

ocenił(a) grę na 8
pumba_14

jak nie umiesz wbic więcej niż 10 lvl ja mam 61lvl i dalej mi się nie nudzi więc wiesz....

ocenił(a) grę na 1
Boogeyman_filmweb

moje kondolencje

Boogeyman_filmweb

Współczuje...

Aliengreen90

Fenomenalna grafika?! lepsza jest chyba w sherwood mmorpg na przegladarce

adamusio

OMG !!!!!!!!!!! Nie wiesz co to znaczy żart?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones