PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618124}
5,6 3 925
ocen
5,6 10 1 3925

Metin2
powrót do forum gry Metin2
jakub172

I oto ktoś kto się zna na grach. Przynajmiej jeden na tym portalu potrafi ocecnić dobrze gre

adamusio

Na inną ocenę ta gra nie zasługuje... grafika chyba zrobiona w paincie, o muzyce to ja się nawet nie wypowiadam, a o tym co się robi w tej grze to jest mistrzostwo... stoisz jak taki debil i expisz godzinami... 0 przyjemności z gry.
Polecam gry, w które granie to prawdziwa przyjemność. Mam na myśli wszystkie części call of duty, battlefield 3, assassin's creed (wszystkie części)
Najgorsze jest to, że moi znajomi przy tej grze potrafią spędzić całą noc...

użytkownik usunięty
jakub172

Taaa kiedyś kupilem w komputer świat gry
Nie żałuję jedynie dlatego, że na płycie jest też The Guild 2 które osobiście lubie

ocenił(a) grę na 1
jakub172

Ja dobiłem 5 lvl i miałem dość, że też moi koledzy umieli tutaj wbić po 50 lvl....

ocenił(a) grę na 1
jakub172

Ja też żałuję, że w to grałem. Straciłem bodajże 2 lub 3 lata przez to sieciowe mailowe coś. Dobre gry w jakie grałem to Pekka kana 2, Happyland Adventures, Axysnake, Wiggles, Tonic Trouble itp.

jakub172

Mnie ta gra znudziła kiedy wbiłem około 18 lub 19 lvl mimo, że lubię gry tego typu (WOW, LOL czy HOTS).
Mnie i brata, który też w to grał nie wciągnęła w ogóle.

ocenił(a) grę na 8
jakub172

gierka z 2005 więc trudno żeby grafa była na bardzo wysokim poziomie xd ludzie dają 1 pisząc "straciłem 2/3 lata życia grając w to gówno, chwila chwila? XD Ja osobiscie grałem z ziomkami i to były najlepsze chwile w moim życiu (internetowym) dobiłem maksymalny lvl i gra była bardzo dobra i wciągająca. "stoisz jak taki debil i expisz godzinami" "0 przyjemności z gry" Stoisz jak debil i expisz godzinami aby wbić lvl, dropić rzeczy, być po prostu lepszy myślałem że to logiczne? xd 0 przyjemności z gry? no cóż, ja nie mam przyjemności z granie w wiedzmina czy w inne tego typu gry, ale wiem że to indywidualna sprawa, bo wiecie innym mogą się podobać fps i przez pryzmat zagrają np, w wiedzmina, ale czy to powód aby dawać grze 1? Nie wydaje mi się. Janusze oceniania "jestem fanem horrorów i ogólnie oglądam tylko horrory, ale co mi tam obejrze sobie jakąś wysoko ocenianą komedie" po seansie "Yyyyy co to było, ale gówno, nudy film, bez żadnych efektów specjalnych, w ogóle nie smieszny,blalala" tzw janusze oceniania jakich widze wyżej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones