PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618124}
5,6 3 925
ocen
5,6 10 1 3925

Metin2
powrót do forum gry Metin2

Ludzie, co wy widzicie w tej grze? Muzyka bardziej nadaje się na kołysankę niż na podkład do MMORPG, grafika tak paskudna, że zawału idzie dostać, fabuły człowiek nie uraczy, misje nudne jak cholera, krótko mówiąc - syf na kółkach. Może mi ktoś podać chociaż jedną pozytywną cechę tej "gry"?

pawelecki96

Hmmmmm, ech może działa na Windowsie ? :D Nie no tak w zasadzie to brak dobrych cech.

ocenił(a) grę na 1
Ivalor

Dokładnie, brak dobrych cech,a znam ludzi którzy grają w to do 3-4 w nocy / nad ranem, a w szkole powieki sobie podpierają zapałkami, żeby nie usnąć. No ja rozumiem, nad dobrą grą można sobie posiedzieć nawet całą noc (nad "Wiedźminem" np.), ale nad tym? To wykracza poza moje granice rozumowania

ocenił(a) grę na 2
pawelecki96

Moj brat w to gral i nie bylo zadnej, ZADNEJ gorszej rzeczy niz ta muzyka. Czy tworcy ogluchli?!?! I sorry, ale czasy kiedy Tibia dopiero zyskiwala popularnosc, byla calkiem fajna i smieszna. Ten badziew wg mnie nie reprezentuje niczego wartosciowego. Nie ma zadnego klimatu.
Ja takze nie wiem jak mozna przy tym marnowac czas. Wolalabym juz Sapera :S

pawelecki96

Jeśli to uważasz za największego gniota to chyba o Tibii nie słyszałeś xD

ocenił(a) grę na 1
neo_angin

słyszeć to słyszałem, ale nie grałem. po Metinie mam uraz do MMORPG

pawelecki96

Ja też nie grałem ale widziałem i to mi wystarczy.

ocenił(a) grę na 3
neo_angin

Miałem to samo napisać XD

Co do samej gry
Muzyka> dno i metr mułu (choć w piekle leci fajne pscyho trance :P )
Grafika > ujdzie,przynajmniej widać niebo a nie jak w tibi Xd
Reszta dno ;>
Gram w to bo czasami można mieć niezłą polewkę z tego co ludzie piszą na czacie,lepszą niż z niektórych kabaretach :D
Dodatkowo gram postacią żeńską a inni myślą że w realu jestem dziewczyną i próbują mnie podrywać XD ,mówię wam spróbujcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones