PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611569}
7,6 8 188
ocen
7,6 10 1 8188
Metro 2033
powrót do forum gry Metro 2033

Ciekawostka

ocenił(a) grę na 7

A wiecie, że na biurku Artema, w tym poziomie po walce z nosalisami, leżą książki z uniwersum Metro 2033?

ocenił(a) grę na 7
joch2002

Podczas jazdy wagonem do strefy wojny między Nazistami, a Armią Czerwoną można zauważyc taką po lewej stronie pojazdu. ;)

ocenił(a) grę na 10
in_inertia

To akurat "Metro 2034". Ogólnie w wielu lokacjach można zauważyć powieści z serii "Metro".

ocenił(a) grę na 10
joch2002

Sporo egzemplarzy widziałem przez całą grę. W D6 też były.

Pawuloniasty

Pytanie - czy gra nie jest za trudna? Stary jestem, pograł bym sobie, ale nie ten refleks i koordynacja co kiedyś... Bo ukończyć bym chciał grę.

ocenił(a) grę na 10
harkonen_mgla

Niekoniecznie. Są stopnie trudności do wyboru. Przede wszystkim seria Metro jest bardzo klimatyczna i osobiście wsiąknąłem całkowicie w świat gry. Jedna z ulubionych serii, obok STALKER-a. Gorąco polecam.

Pawuloniasty

Czytałem oryginalną trylogię (pobocznych nie zamierzam, a i oryginalnej dwójka mnie rozczarowała, trójka już się wydawała powrotem do korzenie, ale w miarę zbliżania do finału wszystko się spłycało... szkoda) i kusi mnie by sięgnąć po grę, tylko, żeby nie było, że nawet na niskim jest to wyzwanie ponad moje siły :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones