PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623151}
7,3 429
ocen
7,3 10 1 429
Might and Magic: Clash of Heroes
powrót do forum gry Might and Magic: Clash of Heroes

NIE POLECAM

ocenił(a) grę na 3

w żadnym wypadku nie polecam a wręcz odradzam w to grać! takich gówien nie powinno się w ogóle robić! jakaś kolorowa karykatura kultowej gry. po co grać w takie coś
skoro można zagrać w porządnego starego dobrego heroesa 5 czy 6. starcia czy kombinacje ataków nie mają najmniejszego sensu, jednostki po ustawieniu w rząd zmieniają
się w mur z pnączy czy skał-wtf? to jest po prostu shit i dziwię się że ma takie wysokie oceny

ocenił(a) grę na 8
SuperO_2

Zupełnie się nie zgadzam. Styl jest mangowy, mi nie przeszkadza, ale to już kwestia zupełnie subiektywna. Za to mechanika jest przemyślana wymaga spostrzegawczości i planowania ruchów. Poza tym to do tej gry nie należy podchodzić jak do Herosów tylko jak do czegoś innego w oparciu o to samo uniwersum.
"starego dobrego heroesa 5 czy 6." Starego?! Stary Heros to np 3, a nie 5 i 6...
Podsumowując jeśli szukasz innej gry wymagającej logicznego myślenia, planowania i przy okazji czegoś co różni się od większości strategii to warto w to zagrać.

ocenił(a) grę na 3
Mizgalator

..stary dobry heroes 5 czy 6'' kurde po prostu miałem na myśli ostatnie dobre części a nie starego jak świat heroesa 3(niektórzy mówią że najlepszy ja się nie zgadza) i chociaż mechanika rzeczywiście jest przemyślana jest po prostu dziwna i mi nie przypadła do gustu

ocenił(a) grę na 10
SuperO_2

Nie podoba się, nie graj. Po co zaśmiecać świat swoimi subiektywnymi postami?

ocenił(a) grę na 3
Sukkar

kupiłem bo polecali-oddałem pieniądze-zagrałem-mam pełne prawo zaśmiecać świat swoimi subiektywnymi postami

ocenił(a) grę na 10
SuperO_2

Trzeba było nie słuchać ludzi, którzy Ci to doradzili. Być może ich zdaniem jest to dobra gra.

SuperO_2

Chwila, chwila. Ta cała "kolorowa karykatura" nie była żadną tajemnicą. Widziały gały co brały. Czego się spodziewałeś? Że na obrazkach przed kupnem widziałeś kolorowe ludziki, a po odpaleniu gry będą już "normalne" heroesowe postaci? Zresztą to nie jest żadna kontynuacja kultowych Heroesów, a jedynie coś na zasadzie "wariacji na temat", nie próbującej w żaden sposób zastąpić głównego trzonu serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones