PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788226}
7,3 723
oceny
7,3 10 1 723
Monster Hunter: World
powrót do forum gry Monster Hunter: World

Przygode czas zacząć

ocenił(a) grę na 8

Jakoś mało na FW tematów o MHW, no ale postanowiłem zacząć przygode, gra od lutego czeka i czeka, kurz zdmuchnięty i czas na łowy, mam tylko nadzieję że gra wciągnie na dłuuuugie godziny, pierwsza styczność z serią ale jeśli można z lekka porównać do Soulso podobnych to temat mi znany i mam nadzieje że konsoli nie wyrzuce za okno na jakiegoś przechodnia :)
ŁOWCY, ZBIERZCIE SIĘ ( jesli jacyś jeszcze się zostali )

ryders

Też gram od niedawna, też pierwsza styczność z serią (chociaż słyszałem o niej sporo). Początkowo trochę czasu zajęło mi oswojenie się z mechaniką gry, czy wyczucie dynamiki z jaką porusza się/atakuje bohater. Kiedy już wszystko udało się ogarnąć, gra zaczęła dostarczać niesamowite pokłady radości z eksploracji i polowań!

Na chwilę obecną zdecydowanie polecam :)

ryders

Jak to, kupiłeś grę i odłożyłeś ją od razu na półkę, żeby przeleżała dziewięć miesięcy zanim zaczniesz w nią grać?

ocenił(a) grę na 8
Zloty_Deszcz

A to trzeba grać w daną produkcje odrazu po zakupie ? Acha nie wiedziałem, myślałem że gra się kiedy jest ochota na daną grę, jest tylko MHW i nic innego już niema do grania. Gry nie zające, ale z doświadczenia wiem że im dłużej mam daną grę tym chędz spada na zagranie ale przychodzi ta chwila i wsiąkamy w daną produkcje albo dalej lerzy się kurzy i nic tego nie zmieni, co kto i jak lubi.

ryders

Wyczuwam w Twojej odpowiedzi sarkazm. Wyluzuj, to było normalne pytanie.

ocenił(a) grę na 8
Zloty_Deszcz

Być może tak moja odp wygląda sarkastycznie ale nie miałem nic złego na myśli a tym bardziej urazic, ot tak odp co mi w 1-szych myślach przyszło do głowy :) A co do gier video MHW nie jest wyjątkiem, sporo takich kupionych i czekających pozycji na mnie czeka, boxów jak i cyfrowych, nie wiem po co ale promocje swoje robia i czlowiek kupuje.

ocenił(a) grę na 7
ryders

początek dosyć nudny może potem będzie lepiej

ocenił(a) grę na 8
marcin_lendzion

Oceniłem na 8 ale myśle zeby zjechać na 7, jak dla singla to nudnawa i trudna z koncowymi potworami, jak multi to nawet nawet daje satysfkcje, na konsoli ps4 grałem ale HDR jakiś kiepski, 3 temat na forum mówi prawde że " MGŁA " i tak samo mam ja niestety, ogulnie gra warta zachodu, ale przygode zakończyłem i POLECAM

ocenił(a) grę na 8
marcin_lendzion

Jest lepiej

ocenił(a) grę na 9
ryders

Gram na ps4pro i nie mam problemu z mgłą. Gra jest świetna, pomimo tego że jest nastawiona na grind. Cała mechanika jest pomyślana tak, że wszystko robisz intuicyjnie. Ja miałem przedsmak w postaci Dragons Dogma, gdzie też ubijało się ogromne maszkarony. Choć tam wyglądało to zupełnie inaczej. Gra solo faktycznie momentami jest monotonna (przynajmniej na low ranku), ale w chwili gdy dołączy do nas jakiś inny łowca gra nabiera rumieńców i pokazuje pazur. Ja mam tego farta że gram w duecie z kumplem, co daje duże możliwości taktyczne (jeden robi agro, drugi się leczy). Tytuł jest naprawdę mocarny.

ocenił(a) grę na 8
szpaQ83_2

Ps4 slim i też nie mam mgły ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones