PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607025}
7,8 3 543
oceny
7,8 10 1 3543
Mortal Kombat
powrót do forum gry Mortal Kombat

była na amigę!!

ocenił(a) grę na 10

prosze o uaktualnienie opisu - sam z kolegą połamałem na niej 2 quickshoty

scribe

Ja łamałem Joysticki na Olimpiadach, posiadałem na A500 Olimpiade letnią w której po dłuższym graniu wymiatałem i zimową której nie mogłem do końca ogarnąć :/ piękne czasy amigowskie były.

ocenił(a) grę na 10
Mateo_SF

Tez mialem jakas "olimpiade", ale na C 64:)

scribe

Nie tylko jedynka była na Amigę ale dwójka i trójka :-)

iraz75

MK3 nie było na amigę, tylko MK 1 i 2. Przy czym przy MK2 robienie Fatality było istną męką i koniecznością zmiany dyskietki, połączonym z długim czasem dogrywania.

ocenił(a) grę na 10
the_governor

wystarczyło się umówić że się nie gra Jaxem i ShangTsung'iem - wtedy w obroty wchodziły tylko dwie dyskietki :)

the_governor

Zdziwiłbyś się co do trójki. Oficjalnie nie było, ale...

Egon_Olsen

ale...?

Chętnie posłucham o nieoficjalnym porcie i która Amiga była w stanie go uciągnąć - oraz jak takowy wyglądał wówczas, oczywiście w stosunku do wersji MSDOS.

ocenił(a) grę na 9
the_governor

Dokładnie, sam chętnie usłyszę coś więcej na ten temat (MK3 na Amigę). Bardzo dobrze pamiętam wyczekiwania i nadzieję do samego końca, że może jednak się pojawi... niestety. Natomiast co do fatali w drugiej odsłonie to na amidze 1200 dyskietek się nie zmieniało, tylko na 500 i 600.

ocenił(a) grę na 8
scribe

Zgadzam się, prosimy o uaktualnienie danych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones