PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611579}
8,0 6 651
ocen
8,0 10 1 6651
Mortal Kombat
powrót do forum gry Mortal Kombat

Czyli jak zmienić wymagającą, lecz również przyjemną gierkę piekło. Nie wiem co producenci mieli w głowach tworząc ten lvl. Normalna walka jest niemożliwa, wszelkie zdobyte doświadczenie i umiejętności można odłożyć na bok, jedynie monotonne i wręcz noobowskie triki pozwalają na pokonanie przeciwnika. A że do tego mamy Raidena, czyli patałacha w porównaniu do Liu Kanga, którym walczymy z Shao Kahnem wcześniej, to już sprawa robi się wręcz żenująca.

Gh0st

szczerze mówiąc, Shao Khan to najlatwiejszy przeciwnik w grze, nawet na poziomie EXPERT. Jesli pograsz parę walk i skupisz się na tym co potrafi a co nie, będziesz mógł zasypywać go kombosami a on sam bedzie praktycznie bezradny. Wykorzystaj jego opoznienie po ciosach i duzo blokuj póki sie nie odsłoni. Łatwizna

Skrzatan

I tak go pokonałem, ale szczerze mówiąc nie było żadnej przyjemności z takiej gry.

ocenił(a) grę na 9
Gh0st

Raiden to przecież jest jedna z najlepszych postaci w mk (wg mnie), jedyne co Liu fajnego ma to ataki specjalne, jakoś nie umiem robić zbyt wielkich kombo za pomocą Kanga. Co do tej ostatniej walki nie wiem jak wy ale ja przeszedłem ją na beginner :D

Gh0st

To prawda. Tutaj jakiekolwiek umiejętności można odłożyc na bok. W ostatniej walce jest chyba jeden jedyny sposób na pokonanie Kahna. Kiedy on w nas rzuca młotem lub strzałą trzeba zrobic teleport. Następnie gdy jesteśmy po drugiej stronie przeciwnika trzeba zaatakowac go firmowym ciosem Raydena, czyli "Torpedo" i tak do usranej śmierci, aż się uda.

ocenił(a) grę na 9
Maniek2008

w sumie Torpedo do końca mapy. Czekamy na odpowiedni moment wklepujemy X X O i jak jest w powietrzu torpedo - wychodzi 5 hit combo 11% damege. Na Medium dało radę ;)

ocenił(a) grę na 8
Gh0st

Mi się udało go pokonać nawalając podbródkowymi,a ciosów unikałem skacząc nad nim, jednocześnie przemieszczając sie za jego plecy gdy wykonywał cios i wtedy właśnie szły podbródkowe. Czasami młotem mnie zahaczał jak nad nim skakałem, ale takim oto sposobem udało mi się go ubić.
Poziom średni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones