PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609963}

Motorstorm Apokalipsa

Motorstorm Apocalypse
6,9 380
ocen
6,9 10 1 380
Motorstorm Apokalipsa
powrót do forum gry Motorstorm Apokalipsa

Jeśli chodzi o model jazdy, jest on okropny... Pojazdy kompletnie nie słuchają się, a czasem mam wrażenie że próbują w jakiś sposób samemu kontrolować swoją jazdę, przez co często ginę. Samochody są kompletnie niesterowne i nawet gdy skręcam maksymalnie gałką (i mam ustawioną czułość na maks) nie wyrabiam na zakrętach, pozostaje jedynie wcisnąć L1 i wejść driftem który też kuleje na całej linii. Pojazd na początku bardzo zwalnia, po czym po prostu traci przyczepność i wypada z trasy.

Same wyścigi są dosyć ciekawe, przede wszystkim ze względu na otoczenie (o tym dalej) i przeciwników którzy są przez cały czas obok ciebie i których można strącić, lub zostać strąconym.

Za to elementy otoczenia są po prostu piękne. Walące się budynki, helikoptery, duże wyskocznie, ciągła zmiana otoczenia. Często musimy też zmieniać naszą trasę do mety ze względu na spadające elementy otoczenia (z góry ustalone) które blokują, lub otwierają nam nową drogę do mety. Niestety w grze jest też dużo wystających elementów i ścian w które można łatwo się wbić.

Polski dubbing jest, ale mogło by go nie być. Wpasowuje się w klimat komiksowych scenek, ale sama gra jest trochę "hardcorowa" przez co trochę nie pasują do siebie.

Grafika jak na PS3 trzyma poziom i gra jest miła dla oka. Chociaż uważam że Fuel z 2009 roku ma lepszą.

Moja ocena gry to 7. W tej grze kuleje najważniejsza część gry czyli model jazdy. Za to poziom adrenaliny jaki dostarcza nam gra jest naprawde wysoki.

Plusy
+Mapy
+Ciągła zmiana otoczenia...
+ ... jak i akcji
+Znajdźki

Minusy
- Model jazdy
-Zbyt dużo wystających elementów
- Czasem ciężko zauważyć gdzie jechać

ocenił(a) grę na 7
mariiox

Za dużo oczekujesz od arcadówki - ma być efektowna , ma być grywalna. I taka jest. Całkiem niezła. 7 też daje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones