PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609963}

Motorstorm Apokalipsa

Motorstorm Apocalypse
6,9 380
ocen
6,9 10 1 380
Motorstorm Apokalipsa
powrót do forum gry Motorstorm Apokalipsa

Mam mieszane odczucia co do tej gry. Szybkość jest, akcja jest, dynamika jest....ogólnie dzieje się dużo, ale.....no właśnie tych "ale" trochę jest. Np. komiksowe przerywniki są żenujące, nudne i kiepsko wykonane, a gracz ogląda je tylko dlatego by ogarnąć fabułę, której w rzeczywistości praktycznie nie ma, to znaczy jest ale lepiej żeby jej nie było, gdyż jest po prostu infantylna. Sam festiwal woła o pomstę do Boga ponieważ nie stanowi żadnego wyzwania nawet dla niedzielnych graczy i kończy się go szybciej niż zaczęło. Dla porównania festiwal w pierwszym Motorstorm nie został przeze mnie ukończony chociaż grywam w tą grę od 4 lat. Niektórych wyścigów nie mogę skończyć na premiowanych miejscach. O multiplayerze sie nie wypowiadam bo najprawdopodobniej serwery już są nieczynne i nie dane mi było pościgać sie z innymi graczami. Jednak całość oceniam na 7/10, bo Motorstorm Apokalipsa w sumie jest niezłą grą wyścigową, z ładną grafiką, mnóstwem pojazdów, które możemy modyfikować oraz z wieloma wyzwaniami, które dodatkowo mozemy ściągnąć z PSN (za DARMO).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones